Podmínky účasti

Doporučené vybavení na jednodenní workshop

  • fotografický přístroj, nejlépe zrcadlovka (není však podmínkou). V případě přístrojů značky Konica-Minolta redukci na synchronizační kontakt (sáňky)
  • náhradní karty, čtečka, databanka. event. CD média (v případě nutnosti bude zajištěno zálohování pořízených dat pořadateli workshopu). Vlastní notebook výhodou.

na vícedenní nebo exteriérový workshop

  • nabíječka (síť i zásuvky jsou stejné jako v ČR), náhradní baterie objektivy pro portrétní a modelingovou fotografii (pro digitální zrcadlovky s koeficientem přepočtu 1,5-1,6 jsou to ohniska cca 35, 50, 100 a 200 mm), event. i filtry a krajinářské objektivy pro případ výletů a jejich dokumentaci, prostředky pro zálohování dat
  • odrazky, externí blesk (i systémový), deštník a stativ (můžete tak vytvořit vlastní pracoviště a nebudete závislí na vybavení dovezeném organizátory) deštníky, světla, odrazky a stativy
  • kosmetické přípravky a léky, modelky - přípravky na odličování , ochranné a opalovací krémy

Informace na workshop Hvar

Doprava:

vlastními auty (ev. linkové busy, letadlo/trajekt). Při obsazení auta čtyřmi osobami je částka na PHM, rakouskou dálniční známku, dálniční poplatky a trajekt cca 1.800 Kč - 2.200 Kč na jednu osobu tam i zpět.

Ušetřit za dopravu v Chorvatsku lze použitím 'staré cesty', kterou se jezdilo k moři před postavením dálnice. Cesta je však náročnější, a doporučujeme ji zkušeným řidičům. Kompletní informace a doporučení dostanou účastníci písemně před odjezdem.

V případě, že nemáte vlastní auto, nebo naopak máte v autě volné místo, nezapomeňte to uvést v přihlášce, abychom vám mohli domluvit a zajistit dopravu, event. obsazení volných míst v autě. Přibráním spolucestujících snížíte náklady na cestu až o 70%.

Platba ze zahraničního účtu:

V případě platby ze zahraničního účtu je účtován poplatek za přijatou zahraniční platbu 150,- Kč. Cenu za workshop je nutné o tuto částku navýšit.

Při zadání platby je třeba, aby poplatek za odchozí platbu hradil odesílatel a příjemci tak došla celá platba - cena workshopu navýšená o poplatek 150 Kč , pokud platba nedojde v plné výši, nutné dlužnou částku doplatit před konáním workshopu.

V případě zrušení workshopu (ze strany pořadatele, nebo ze strany účastníka), pokud má účastník nárok na vrácení platby, nebo části platby a požaduje zaslání částky na zahraniční účet, bude mu vždy účtován poplatek 250,- Kč za odchozí zahraniční platbu.

STORNO PODMÍNKY pro workshopy pořádané MODELÍNY.CZ s.r.o. :

Pořadatel workshopu: MODELÍNY.CZ s.r.o. , Starokošířská 6/11, Praha 5, 150 00. IČ: 289 17 359

Při zrušení objednaného workshopu v době:

DobaStorno
více než 21 dní (včetně) před začátkem workshopustorno 0% (bude Vám vrácena plná cena workshopu)
14-20 dní před začátkem workshopu storno poplatek 20% z ceny workshopu
5-14 dnů předemstorno poplatek 50% z ceny workshopu
1-5 dnů předem storno poplatek 100% z ceny workshopu

Objednáním workshopu potvrzujete, že s těmito storno podmínkami souhlasíte !

V případě dotazů ohledně pořádaných workshopů pište na: workshopy@modeliny.cz

nebo volejte na Tel.: +420 776 891 214

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty