Archiv workshopů

Vizážista speciál

Vizážista speciál

termín: 24. - 25. 11. 2018, čas: 11:00 - 17:00 
Cena kurzu: 4 990 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz
Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz


Počet účastníků: max. 6 osobJak se stát úspěšným a vyhledávaným vizážistou/kou?

Nevíte si rady s propagací, rádi by jste kvalitní portfólio, ale neumíte se správně prezentovat a hlavně kvalitně vyfotografovatsvoji tvorbu?

Líčit umíte, ale neustále hledáte efektivnější techniky na tzv. wow efekt? Pak je tento kurz vhodný právě pro Vás. Naučte se pracovat sama se sebou, rozvíjet kreativitu a hlavně efektivně propagovat svoji práci. V jednom víkendu Vás naučíme, jak být vidět

 

 

Co je náplní kurzu

V úvodu se seznámíme s tím, jaké jsou předpoklady být úspěšnou a vyhledávanou vizážistkou na českém trhu. Vysvětlíme si základy profesního chování, jak přistupovat ke klientce a jak hlídat svá slova i řeč těla. Provedeme Vás základním stylingem, jak by vizážistka měla působit na svého klienta a umět pracovat se svoji trémou a nervozitou.

Jakmile zvládneme výše uvedená témata volně přejdeme k marketingu, cenotvorbě, reklamě, propagaci a PR v širším konceptu. Vysvětlíme Vám efektivní využívání sociálních sítí a sebepropagace - být středem pozornosti. V neposlední řadě si řekneme, kde a jak hledat nápady na líčení, jak jej pojmout a nepřehnat to, jak přemýšlet o své práci a nebýt stresován.

V praktické části dne si ukážeme tzv. "komerční nadčasový make-up 21.století", co je dnes trendy a proč. 
V závěru prvního dne si vysvětlíme základy fotografování na mobil, využití přírodního světla a doplňkového populárního ring light světla. Jak vytvořit dokonalou fotku bez filtrů a úprav, aby make-up správně vynikl a tvář nebyla deformovaná.

Druhý den bude patřit praktické části klientů, kteří si v praxi zkusí sebeprezentaci, komunikaci s klientem a na figurantkách si vyzkouší make-up a jeho fotografování. Na tento den si přivedete figurantku/modelku.

Co víc od kurzu očekávat

Kurz je to, co dnešní vizážistka potřebuje vědět a znát, aby nezapadla v davu a byla sledovanou osobností.

vizážistka kurz

vizážista kurz

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty