Archiv workshopů

Umělecký akt, glamour a tajemná svůdnost nahoty

Umělecký akt, glamour a tajemná svůdnost nahoty

fotografie aktutermín: 04. 03. 2012, čas: 11:00 - 17:00
Místo konání: Brno
Lektor: Igor Adler

Cena kurzu: 2 900 Kč
Počet účastníků: max 12


Nemáte rádi vulgární ztvárnění ženské nahoty? Toužíte zachytit ženské kouzlo, tak, aby stále bylo skryto tzv."secret" čili tajemnství. Akt a glamour je specifická a velmi atraktivní část fotografie, která je mnohokrát mylně spojovaná s modelingovou fotografií. Avšak i nám zde stojí "model". Společně poznejme ženskou krásu tak, jak ji příroda stvořila.
AKT vzbuzuje emoce! A proto pořádáme aktový workshop.

Obsah a cíl kurzu

Naučíte se vidět křivky ženského těla jinýma očima!! Chceme Vám ukázat a vysvětlit, jak umělecky vyjádřit podstatu aktu a glamour. Fotografování aktu je umělecký fotografický směr, jehož tématem je zobrazení nahého těla. Akt již v dávných dobách vycházel z malby. My se pokusíme Vám pomoci zvládnout a zachytit atmosféru aktu ruku v ruce s technikou a různými typy nasvícení pro vymodelování dané ženské partie těla. Akt by měl vždy znázornit, jak ženské tělo vypadá a zdůraznit jeho přitažlivé části. Vždy je dobré se při práci ujasnit postavení modelu, do jaké míry je možné použít tvář a kde ne.
workshop akt
aktový
            workshop

Pro koho je kurz určen

Fotografům, kteří mají malé zkušenosti, ale i pro pokročilé, kteří hledají nové pohledy a nápady. Pro ulehčení spolupráce je však dobré mít základní znalosti se svým fotoaparátem.

Lektoří vyučující na našich workshopech mají bohaté pedagogické zkušenosti i se zahraničních workshopů a jsou ochotni poodhalit i drobná profesionální tajemství, která na podobných akcích zůstávají skryta.

Na workshopu učíme jak jednoduché techniky, tak i pokročilé techniky svícení se studiovými světly a to vše za velmi příjemnou cenu.

fotografujeme
            akt
glamour

Program

- příprava modelu, jednoduchý, ale nezbytný styling před fotografováním
- seznámení se zábleskovou technikou na tento kurz zvolenou
- správné rozmístění světel a ukázka jejich vlastností pro umělecký akt
- vysvětlení rozdílů mezi aktem a glamourem
- praktická část, otázky a odpovědi
- diskuze a tipy profesionálního fotografa

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty