Archiv workshopů

Svatební make-up - líčení - pro nevěstu i ženicha

 

Svatební make-up - líčení - pro nevěstu i ženicha

workshop svatební líčenítermín Brno: 13. 12. 2015, čas: 11:00 - 17:00 
Cena kurzu: 2 500 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz

Počet účastníků: 8

Účastník kurzu obdrží certifikát

Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkazINGLOT - kosmetika

Spolupracujeme s distributorem 
profesionální kosmetika INGLOT


Svatební líčení patří mezi nejvíce vyhledávanou službou v oboru vizážistiky. Trh je neúprosný, a proto je důležité nabízet širší škálu služeb a jednou z nich je právě svatební líčení. Svatba je velký den, který musí proběhnout, dle představ klientů (převážně nevěst). V tomto odvětví je možné si vybudovat postavení v rámci svého regionu či dále díky perfektně vystavěné nabídce, prezentaci, portfóliu, empatie a kreativitě, díky těmto faktům se klientky budou předhánět ve Vašem diáři. Na tomto kurzu Vás v teoretické části seznámíme se vším, co je před svatbou důležité vědět, jak by měla probíhat zkouška líčení, cenové kalkulace, komunikace s širším týmem - fotograf, jak pracovat, aby líčení i po zkoušce vypadalo stejně. Dále pak proběhne praktická ukázka romantického líčení pro nevěsty, ale i jiné kreativní varianty pro odvážnější nevěsty. Naučíme Vás, jak o make-up přemýšlet, jak jej správně vybrat, které prvky je důležité při výběru zohlednit, seznámíme Vás s řadou kvalitních pěstících produktů a zaměříme se také na ostatní svatebčany (maminky, sestry, družičky) a hlavně na ženicha.

svatební líčení kurz

Jako jediní Vám ukážeme líčení pro nevěstu a pro ženicha, protože pak můžete nabídnout kvalitní, kompletní servis a novomanželé na svatebních fotografiích budou vypadat oba dokonale. V praktické části si každý z Vás vyzkouší líčení na modelkách a následně si jej stylizuje do svatebního looku, dle doplňků na místě či vlastních. Vaším výstupem bude profesionální portrétní fotografie Vašeho svatebního líčení.

Co je dále v ceně kurzu
 

  1. tištěné materiály, které Vám připomenou naše rady a přehled vhodných výrobků na make-up včetně kontaktů na dodavatele
  2. drobné dárkové předměty a slevy na partnerské kosmetické společnosti
  3. profesionální zázemí s produkty, se kterými budete pracovat - modelky
  4. celý den konzultace s profesionální vizážistkou
  5. 1 profesionální fotografie v tiskové i webové velikosti

svatební líčení kurz

Iindividuální samostatná práce pod dohledem lektora, trpělivý přístup, program sestaven do jednoho dne, kdy se dozvíte, vše, co pro svoji práci potřebujete včetně praktické zkoušky každého z účastníků. Poskytujeme otevřený přístup k informacím, nic Vám nezatajíme, předáváme naše triky a doporučení pro usnadnění práce. Nezbytnou součástí kurzu je komunikace s módním fotografem, který Vám pomůže při líčení i dle svých rad a požadavků.

Kurz je kompletně vybaven výrobky k líčení a kosmetickými štětci.

líčení nevěsty


Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty