BANNED IP ADDRESS - 10.34.0.2

Archiv workshopů

Svatební make-up - líčení - pro nevěstu i ženicha

Svatební make-up - líčení - pro nevěstu i ženicha

termín Brno: 12. 10. 2014, čas: 11:00 - 17:00 - 8 volných míst
Cena kurzu: 2 500 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)

Počet účastníků: 8 - 10

Účastník kurzu obdrží certifikát

Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz

INGLOT - kosmetika Spolupracujeme s distributorem
profesionální kosmetika INGLOT

Svatební líčení patří mezi nejvíce vyhledávanou službou v oboru vizážistiky. Trh je neúprosný, a proto je důležité nabízet širší škálu služeb a jednou z nich je právě svatební líčení. Svatba je velký den, který musí proběhnout, dle představ klientů (převážně nevěst). V tomto odvětví je možné si vybudovat postavení v rámci svého regionu či dále díky perfektně vystavěné nabídce, prezentaci, portfóliu, empatie a kreativitě, díky těmto faktům se klientky budou předhánět ve Vašem diáři. Na tomto kurzu Vás v teoretické části seznámíme se vším, co je před svatbou důležité vědět, jak by měla probíhat zkouška líčení, cenové kalkulace, komunikace s širším týmem - fotograf, jak pracovat, aby líčení i po zkoušce vypadalo stejně. Dále pak proběhne praktická ukázka romantického líčení pro nevěsty, ale i jiné kreativní varianty pro odvážnější nevěsty. Naučíme Vás, jak o make-up přemýšlet, jak jej správně vybrat, které prvky je důležité při výběru zohlednit, seznámíme Vás s řadou kvalitních pěstících produktů a zaměříme se také na ostatní svatebčany (maminky, sestry, družičky) a hlavně na ženicha.

kurz svatební líčení

Jako jediní Vám ukážeme líčení pro nevěstu a pro ženicha, protože pak můžete nabídnout kvalitní, kompletní servis a novomanželé na svatebních fotografiích budou vypadat oba dokonale. V praktické části si každý z Vás vyzkouší líčení na modelkách a následně si jej stylizuje do svatebního looku, dle doplňků na místě či vlastních. Vaším výstupem bude profesionální portrétní fotografie Vašeho svatebního líčení.

Co je dále v ceně kurzu
 

  1. tištěné materiály, které Vám připomenou naše rady a přehled vhodných výrobků na make-up včetně kontaktů na dodavatele
  2. drobné dárkové předměty a slevy na partnerské kosmetické společnosti
  3. profesionální zázemí s produkty, se kterými budete pracovat - modelky
  4. celý den konzultace s profesionální vizážistkou
  5. 1 profesionální fotografie v tiskové i webové velikosti

Iindividuální samostatná práce pod dohledem lektora, trpělivý přístup, program sestaven do jednoho dne, kdy se dozvíte, vše, co pro svoji práci potřebujete včetně praktické zkoušky každého z účastníků. Poskytujeme otevřený přístup k informacím, nic Vám nezatajíme, předáváme naše triky a doporučení pro usnadnění práce. Nezbytnou součástí kurzu je komunikace s módním fotografem, který Vám pomůže při líčení i dle svých rad a požadavků.

Kurz je kompletně vybaven výrobky k líčení a kosmetickými štětci.

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty