Archiv workshopů

Styling pro fotografii

Styling pro fotografii

styling na foto termín Brno: 13. 07. 2014, čas: 11:00 - 17:00 - 8 volných míst
Cena kurzu: 1 990 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)

Počet účastníků: 8 - 10

Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz

Účastník kurzu obdrží certifikát

Editoriály v časopisech, titulní stránky a další mocná média nám každý den ukazují nejrůznější kretivní tvorbu světových, českých i slovenských kreativců. Módní fotografie je vždy prací týmu - fotograf, modelka, vizážista, kadeřník a módní návrhář či stylista. Česká módní tvorba je velmi často posunuta na úroveň inspirací ze světa a vlastní kreativita zda nemá takový prostor, jelikož buď by si vše musel fotograf zařídit sám nebo si pozvat celý kreatitní tým a to může být finančně velmi náročné. Tak jako v make-upu i ve stylingu se můžete stát soběstačnými při vlastní tvorbě či zakázkách pro širokou veřejnost (maminky s dětmi, začínající modelky, proměny).

Na kurzu Vás v teoretické části seznámíme se stylingovým slovníčkem, ukázkami stylingu na fotografiích světové a české tvorby, rozvineme Vaši kreativní mozkovou sféru a v neposlední řadi si ukážeme rychlou tvorbu stylingových doplňků z věcí, které má každý doma. Nejedná se o klasický kurz stylu, ale o styling vhodný na fotografii, který je možné vytvořit za pár minut, naučíme Vás, jak pracovat s látkami, šperky, ladění kompletního outfitu k typu postavy modelky atd. Neuděláme z Vás stylistu, uděláme z Vás osobu, která bude schopna kreativně prodat svoji tvorbu pomocí jednoduchých triků široké fotografické veřejnosti. Kurz je vhodný pro vizážistky, které pracují s fotomake-upem, pro fotografy/ky, modelky, které chtějí sami si vytvořit styling na fotografování.

stiling na foto kurz

V praktické části, Vám ukážeme různé kompletní stylingy pro danou fotografie, jak o nich přemýšlet, co je už moc a co je vhodné přidat. Jak se vyhnout tzv. kýči a jak jednoduchý outfit povýšit na extravagantní styling. Následně budete mít možnost z oblečení, látek, doplňků, šperků a mnoho dalšího nastylizovat si modelku, které budou zajištěny. Modelky budou lehce nalíčené a upravené vlasy, ovšem bude zde časový prostor pro kompletní realizaci a doplnění pro finální look. Kurz probíhá v profesionálně vybaveném fotografickém ateliéru a budete mít možnost si outfit vyfotografovat.

kurz styling

kurzy styling na foto

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty