Archiv workshopů

Profesionání portrét v exteriéru i ateliéru

Profesionání portrét v exteriéru i ateliéru

termín: 10. 04. 2016, čas 11:00 - 17:00 - volná místa 

Místo konání Brno: ateliér a exteriér MŠF - odkaz 
Lektor: Igor Adler
Cena kurzu: 2 450 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz
Kurz je koncipován pro menší počet 6 - 8 fotografů. 

Naučíte se pracovat se zábleskovým světlem i přirozeným denním světlem AL (available light) v ateliéru i exteriéru. Naučíme se jak najít optimální místo pro fotografování podle světelných podmínek, jak komunikovat s modelem a vést model do správné pózy vzhledem k individualitě každé postavy.

Na workshopu učíme jak jednoduché techniky využití AL (available light - dostupné světlo), tak i pokročilé techniky svícení se záblesky včetně posledních novinek.

Výhody kurzu
- zajištěny 2-3 modelky včetně luxusního stylingu
- tipy a triky ve svícení, ukázky a praktická část
- komunikace s modelkou
- v průběhu dne vyhodnocení pořízených fotografií
- diskuze s profesionálním fotografem a předání jeho zkušeností

Portrét je asi nejčastěji považován za základ figurální fotografie. Portrét by měl vystihovat skutečnou tvář osoby, protože ne nadarmo se říká, že oči jsou brána do duše. V kategorii módního a reklamního portrétu například do časopisů a billboardů je kladen důraz na výsledný efekt oslovení cílové skupiny. Připravíme vám špičkovou produkci na krásných modelkách a výsledné fotografie obohatí vaše portfolia.

workshop profesionální portrét

Cílem kurzu je naučit základy svícení s prostředky - reflektor, druhy softboxů, spot reflektor... Jak pracovat se světlem, jak nasvítit model, novinky ve svícení včetně ukázek. Prozradíme vám i několik profesionálních triků a drobností jak na vhodné úhly záběru vzhledem k deformaci obličeje, které vám (někdy i dramaticky) usnadní práci. Vizáž modelky a několik rad co by měl každý fotograf vědět včetně postupu - jak vizáž provést.

profesionální portrét

workshop profesionální portrét


Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty