Archiv workshopů

Modelingová (booková) fotografie aneb Jak vytvořit začínající modelce book

Modelingová (booková) fotografie aneb Jak vytvořit začínající modelce book

workshop
            fashion  

termín: 18. 03. 2012, čas: 11:00 - 17:00 
Místo konání: Praha (ateliér Photon Europe zde)
Lektor: Igor Adler
Cena kurzu: 1 990 Kč
Počet účastníků: dvě skupiny po 7 fotografech

   • poznejte co je to book a jak by měl vypadat
   • jak správně pořídit fotografie, aby se do booku hodily
   • naučit se správnou komunikaci se začínající modelkou
   • zkusit si poradit a odhalit její přirozenou krásu
   • naučit se práci se světly, které jsou k tomuto typu fotografie nejvhodnější - základní typy a triky
   • ukázka jednoduché vizáže, kterou se může naučit každý a vystačíte si při práci sám bez vizážistky

Přemýšlíte, jak zdokonalit a obohatit Vaši zálibu k fotografii? zajímáte se o ženy, přejete si na svých fotografiích zachytit ženské kouzlo a nechcete, aby výsledek působil fádně, ale měl by vystihoval skutečnou tvář ženy? Termíny jako modeling, book, modelka, fashion, styling Vám nejsou cizí? Nebo ba naopak je to ta část fotografie, do které jste ještě nepronikli? Pak tento kurz je určen právě Vám, protože slovo MÓDA se často objevuje v reklamě, v propagaci, v časopisové produkci a v komerčních sférách života a vůbec.

Cíl a obsah kurzu

Vysvětlíme si základní modelingový slovníček jako co je to book, kdo je modelka, jak přistupovat k začínající modelce a naučit se s ní pracovat a komunikovat. Nechat se vtáhnout do hlubin modelingové fotografie a získat cit, pro jejich zachycení.

Ukážeme Vám, jak nastavit a rozmístit světla, abyste dosáhli profesionálně nasvícených fotek. Ukázat základní pózy, které jsou vhodné do booku. Při pořizování bookových fotek se neexperimentuje a proto se zdokonalíte jako profesionálové. Vaše fotografie budou sloužit k prezentaci začínajících modelek, které se s Vaší práci budou nabízet v modelingových agenturách. Naším cílem je, aby jste z kurzu odešli obohaceni o praktické zkušenosti k vytvoření booku.


Pro koho je kurz určen

Všem fotografům, kteří chtějí poznat svět modelingu a bookových fotografií. Všem, kteří toužíte, aby Vaše práce byla propagována.A kým jiným než samotnými modelkami, které Vám pomohou se dostat do povědomí. Všem, kteří toužíte také jednou nalést svoji fotografii v módních časopisech.
modeling

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty