Archiv workshopů

Make-up pro každý den - denní líčení

Make-up pro každý den - denní líčení

 

denní líčenítermín: 27. 1. 2018, čas: 11:00 - 17:00 
Cena kurzu: 1 990 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz
Počet účastníků: max. 6 osob

Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkazINGLOT - kosmetika


Spolupracujeme s distributorem 


profesionální kosmetika INGLOT


Jedná se o jedinečný kurz zaměřen právě na Vás. Kurz je vhodný pro širokou veřejnost žen všech věkových kategorií. Nikoho neupřednostňuje, na nikoho nezapomínáme. Pokud se zajímáte o kosmetiku dekorativní a pěstící a stále si nejste jisti svými postupy a třeba i výrobky, pak je tento kurz určen právě pro Vás. Kurz doporučuji pro mladé dívky školního věku, které s líčením začínají, pro experimentátorky, pro mladé maminky na mateřské dovolené, které nemají na sebe moc čas, pro manažerky, které musí vypadat vždy dokonale, ale i pro starší dámy,které by měly vědět se o pleť starat.

Příjemná atmosféra v profesionálním vizážistickém a fotografickém studiu. Možnost strávit celý den pod tématem krásy a sebepoznání. Individuální a otevřený přístup ke každé klientce. Mnohaletá zkušenost v módním průmyslu, předání zkušeností a utajené informace, které zůstávají "pod pokličkou".

fotomakeup

Obsah a cíl semináře

Vizáž a její znalost je nezbytnou součástí vzdělání každé ženy či mladé dívky. Vizáž dotváří osobnost každého z nás, nechceme aby nás změnil, ale pouze dotvořil naši přirozenou krásu a potlačil nedostatky se kterými se potýkáme.

Heslo: "Každá z nás můžeme být krásná, jen je potřeba vědět jak." 

Workshop je koncipován na teoretickou a praktickou část. V první části si představíme harmonogram celého dne, následně proběhne teoretická část a dekorativní a profesionální kosmetice vhodná pro vizážisty. Poznáte rozdíly mezi nimi a možnost jejich využití i pro denní použití. Následně se naučíme postupy, jak správně připravit pleť na aplikaci make-upu. V další části je praktická ukázka na figurantce. Nejdůležitější je, aby jste poznaly sami sebe, a proto si každá z Vás vyzkouší denní make-up, dle ukázaných postupů a probereme chyby a neduhy, které jste při líčení dělaly. Celou praktickou část budete zkoušet právě sama na sobě, protože potřebujete perfektně zvládnout make-up, v co možná nejkratším čase. Poslední část bude věnována preciznímu odlíčení a péči. Rady a tipy na co si dát pozor při výběru kosmetičky.

Cílem workshopu je rozpoznat jednotlivé typy pleti, jak správně pečovat o pleť a na co si dát při líčení pozor. Cílem je, aby si každý účastník odnesl, co nejvíce nových znalostí a dovedností pro svou vlastní práci a naučil se jak správně vytvořit dokonalou vizáž a tak zvýraznit svoji osobnost. Doporučíme jednotlivé typy výrobků a kde je koupit za skvělé ceny.

denní líčení kurz

Co k účasti potřebuje?

Jelikož je kurz šitý na míru právě Vám je vhodné si sebou donést - pleťovou kosmetiku (na odlíčení, pěstící), svoje vybavení, které používáte na líčení, tělovou kosmetiku, kterou pleť ošetřujete. Co se naučí absolvent?

  • ukážeme Vám způsob, jak začít o make-upu přemýšlet
  • seznámíme Vás s vhodnými doplňky a produkty pro aplikaci na pleť
  • perfektně bude znát k čemu jsou jeho produkty vhodné
  • obdrží seznam doporučené kosmetiky přímo na jejich pleť
  • mají jedinečnou možnost vyzkoušet si celou řadu profesionální kosmetiky k porovnání
  • sama se nalíčit do pár minut do práce, na dovolenou v teple, na večeři, slavnosti či plesy

Co je dále v ceně semináře

   • tištěné materiály, které Vám připomenou naše rady a přehled vhodných výrobků na make-up včetně kontaktů na dodavatele
   • drobné dárkové předměty
   • profesionální zázemí s produkty, se kterými budete pracovat
   • celý den konzultace s profesionální vizážistkou 


Nabízíme ještě něco navíc

Po nalíčení a úpravě Vám nabízím dokončení make-up, aby byl vhodný pro fotografii a můžete si nechat vyfotografovat 2 portréty s retuší od prof. módního fotografa Igora Adlera. Pokud o tuto službu máte zájem, v poznámce uveďte "+ fotografování". Zvýhodněná cena v den kurzu je 1 200 Kč.
.

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty