Archiv workshopů

Jak na světlo v ateliéru - studiové svícení

Jak na světlo v ateliéru - studiové svícení

workshop ateliérové svícení termín: 1. 2. 2015, čas: 11:00 - 17:00 - volná místa
Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz
Lektor: Igor Adler
Cena kurzu: 2 450 Kč   objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)
Kurz je koncipován pro menší počet 6 - 8 fotografů

Již Vás nebaví listovat časopisy se skvěle nasvícenými fotografiemi a přemýšlet, jak docílit alespoň podobného výsledku ve svícení? Chcete se podobat profesionálům a ukazovat svým přátelům, že jste také pronikli do tajů módní či přirozené fotografie? Jenže, jak začít, když nevíte, jaké vybavení potřebujete k nasvícení a co všechno by měl obsahovat profesionální ateliér.

- jak nastavit digitální fotoaparát
- jakými typy světel budeme svítit a proč
- jak světlem modelovat objekt
- práce s flashmetrem
- tipy a triky, tvrdé a měkké světlo
- zajištěny 2-3 modelky
 

Obsahem kurzu je proniknout do tajů techniky svícení, kterou k fotografické práci potřebujete. Osvojit si základní vlastnosti, zároveň vidět a poznat rozdíly mezi jednotlivými typy svícení, včetně nejnovějších trendů se záblesky a příslušenství k nim. Kvalitní příslušenství a znalost práce je důležitější, než nejdražší studiová světla. Vysvětlíme si práci se světlem, jak nasvítit portrét a samotný model, novinky ve svícení včetně ukázek. Diskuze s profesionálním fotografem a předání jeho zkušeností.

kurz ateliér svícení

Kurz je určen začínajícím i pokročilým fotografům, kteří chtějí své zkušenosti obohatit o nejmodernější techniku. Naší velkou předností je práce, která je individuální a probíhá formou ukázek s vysvětlením, které Vám přinesou víc než jen zkušenosti z knížek. Účastníci dostanou dostatečný prostor a vyzkouší si vysvětlovanou techniku v praxi.

workshop ateliér svícení

jak nasvítit portrét

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty