Archiv workshopů

Hair - základní úprava a vlasový styling

Hair - základní úprava a vlasový styling

kurz úprava vlasů termín Brno: 27. 04. 2014, čas: 11:00 - 17:00 - 8 volných míst
Cena kurzu: 1 990 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)

Počet účastníků: 8 - 10 (dvě lektorky)

Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz

 

Účastník kurzu obdrží certifikát


Nabízet služby vizážistky je dnes běžná praxe mnoha z Vás, ale opravdu uspět a mít práci můžou jen Ti nejlepší, a proto je dobré se vzdělávat a rozšiřovat své služby. Líčení je základ a vlasy jsou koruna krásy každé slečny či ženy. Čím více toho umíte, tím více můžete nabídnout a poskytovat plný servis fotografům, nevěstám či Vašim klientkám.

Díky velkému zájmu o vlasovou tvorbu jsme pro Vás připravili kurz, kterým Vás provedou 2 lektorky - Vendula Lukesová (make-up artist a kreativec) a Lucie Králová (prof. kadeřnický mág) s vlastní praxí. Tento kurz je určen pro všechny, kteří mají zájem se něco nového naučit, obohatit svoji práci o nové techniky či rozšířit nabízené služby. Nejedná se o kadeřnický kurz, ale o kurz, kde Vás naučíme triky, jak co nejrychleji a nejefektivněji pracovat s vlasy převážně pro fotografickou tvorbu.

kurz vlasové tvorby

V teoretické části se seznámíte s typy vlasových vláken, jak pracovat s celou škálou kadeřnických produktů, přístrojů, příčesů, vlasových doplňků a hlavně techniku práci s vlasy. Ukážeme si nejen, jak pracovat, ale upozorníme i na nešvary a špatnou manipulaci s výrobky, které pak nemají možnost naplno projevit své vlastnosti. Následovat bude praktická ukázka od lektorky na modelce - základní drdoly, práce s vlnitými vlasy, práce s rovnými vlasy, korekce anatomie tváře pomocí vlasů a mnohé další. Od druhé lektorky se dozvíte, jak zakomponovat doplňky do vlasů při fotografování portrétů, čeho se vyvorovat při stylingu na fotku a jak pracovat s látkami a z čeho je možné si vyrobit ozdoby za pár korun. V praktické části si každý účastník vyzkouší vybranou techniku a bude mít možnost si na modelkách vyzkoušet různé úpravy vlasů. Modelky budou mít základní lehký make-up a lektorka Vám pomůže jej doplnit v případě zájmu na finální požadovaný look.

Opět nebude chybět řada praktických rad, triků a tipů pro co možné nejsnažší práci. A závěrem nesmí chybět ani péče o vlasy po extravagantním vlasovém stylingu.

Iindividuální samostatná práce pod dohledem lektora, trpělivý přístup, program sestaven do jednoho dne, kdy se dozvíte, vše, co pro svoji práci potřebujete včetně praktické zkoušky každého z účastníků. Poskytujeme otevřený přístup k informacím, nic Vám nezatajíme, předáváme naše triky a doporučení pro usnadnění práce. Nezbytnou součástí kurzu je komunikace s módním fotografem, který Vám pomůže při líčení i dle svých rad a požadavků.

Kurz je kompletně vybaven kadeřnickými potřebami.

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty