BANNED IP ADDRESS - 10.34.0.2

Archiv workshopů

Hair II. - svatební účesy

Hair II. - svatební účesy

kurz svatební účesytermín Brno: 14. 10. 2017, čas: 11:00 - 17:00 - volná místa 

Cena kurzu: 2 500 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz

Počet účastníků: 6 - 8 (dvě lektorky, 4-5 modelek)

Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz

Účastník kurzu obdrží certifikát

Lenka Králová majitelka salónu Lenka Králová, finalistka mezinárodní soutěže AICHI 2015, má bohaté zkušenosti v oblasti účesové tvorby a stylingu. Několik let vede kurzy účesové tvorby pro začátečníky.

Vendula Lukesová zakladatelka UPGRADE MAKE-UP CZECH REPUBLIC, modelka a vizážistka s 10ti letou praxí v oboru, již 6 let je lektorkou vizážistických kurzů a členkou týmu pořádajících fotografické workshopy v ČR a zahraničí. V pozici produkční se podílela na vytváření mnoha reklam, fashion editoriálů, kalendářů a zaštiťuje celou řadu projektů.

Kurz svatebních účesů je navazujícím kurzem na Hair I. - základní vlasová úprava a styling, jedná se o nadstavbu k ucelenému vzdělání v oblasti vlasové/účesové tvorby. Koncepce kurzu je vytvořena na základech vlasové úpravy, kterou by měl každý účastník již znát (natáčení, copy aj.).

Svatební účesy patří mezi nejvyhledávanější požadavky klientů na vlasový styling, a proto jsou mnohdy přirovnávány k uměleckým dílům, kdy pomocí stylingových přípravků, hřebenů, pinetek, podložek a hlavně kreativní mysli je vytvořen nezapomenutelný a někdy neopakovatelný skvost, který klientka s hrdostí prezentuje právě na svatbě, která patří mezi nejdůležitější okamžiky v životě, a proto se na účesy kladou vysoké nároky z hlediska výdrže, preciznosti a kreativity. Nejdůležitější je správná typologie účesů k celé koncepci svatby a anatomie hlavy nevěsty. Tento kurz Vás provede nejpoužívanějšími technikami výstavby účesů, tipů a triků pro rychlou a bezproblémovou práci, seznámíme Vás, z praxe, s neduhy některých klientek, jak by měla probíhat zkouška svatebného účesu, marketing a ceny.

kurz svatební účesy

kurz svatební účesy

Dále se naučíte pracovat s podložkami, výplněmi všeho druhu, se síťkami a s upevňováním nejrůznějších doplňků do vlasů (čelenky, perličky, spirálky) a v neposlední řadě i závoje a květiny. Na místě bude možné pro svoji tvorbu využít nejrůznějších rekvizit a doplňků včetně nejkvalitnějších výrobků k ochraně vlasů italské vlasové kosmetiky Tecna, která se řadí mezi nejluxusnější produkty na českém trhu. Celý den bude rozdělen do krátké teoretické části, kdy lektorka představí základní parametry k tvorbě účesů a prozradí mnoho zajímavých příběhů a zkušeností z vlastní praxe. Dále Vás provede praktickou ukázkou účesů. Následně budou účastníci rozděleni do 2 skupin (aby bylo možné každému individuálně pomáhat), které se vystřídají a postupně budou tvořit a zkoušet si techniky účesové tvorby až po finální svatební účes, který bude následně vyfotografován do Vašeho portfólia.

Tento kurz je vhodné absolvovat společně s kurzem Svatební make-upa získat, tak ucelené vzdělání v oblasti zkrášlování nevěst a nabízet, tak služby 2v1.

Zajištěno v ceně kurzu je:
- tištěné materiály k výuce
- modelka - fotografování 
- výuka 
- certifikát 
- cenový zvýhodnění na kosmetiku Tecna 
- výrobky a prostředky k česání a tvorbě účesů

Co si vzít sebou: Nic, pouze dobrou náladu a otevřenou mysl na nové poznatky.

kurz svatební účesy


Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty