Archiv workshopů

Fotomake-up II. - pokročilé techniky

Fotomake-up II. - pokročilé techniky

fotomakeup pokročilé technikytermín Brno: 6. 12. 2015, čas: 11:00 - 17:00 - volná místa 
Cena kurzu: 2 990 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz
Počet účastníků: max. 8 osob

Účastník kurzu obdrží certifikát

Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkazINGLOT - kosmetika


Spolupracujeme s distributorem 


profesionální kosmetika INGLOT

Pro koho je kurz určen? 
Kurz je vhodný pro pokročilé vizážisty/kosmetičky, kteří absolvovaliFotomake-up I. nebo mají jiné rekvalifikační kurzy v tomto oboru a chtějí se zdokonalit v make-upu pro fotografii.

"Fotomake-up je make-up, který má dotvářet finální podobu módní fotografie. Ovšem v posledních letech se fotomake-up začal intenzivně využívat i v oblasti manažerských portrétů a focení rodinných fotoobrazů, a proto je potřeba znát i pokročilé techniky aplikace na zralou pleť a dokázat správně určit a využít produkty i pro tento žánr fotomake-upu. Pokročilou technikou moderního make-upu, který vychází z nejčastějších požadavků klientek, jsou řasy. Základem dobrého fotomake-upu je pigmentace, a proto je potřeba naučit se pracovat i s pigmenty a třpytkami. Modelace tváře je dnes již nezbytnou součástí každého make-upu, a proto se naučíte i tyto techniky".                                 lektorka Ing. Vendula Lukesová

Náplní kurzu je seznámit vizážisty s novinkami na trhu, vysvětlit práci s novými texturami produktů a technik k aplikaci. Celý kurz je koncipován do méně teorie a více praxe.

fotomake-up techniky

Účastník kurzu bude proveden složitějšími technikami make-upu nejen pro mladou pleť, ale i pleť zralou. Naučí se precizní práci v oblasti konturování obličeje, modelace pudry, tipy a triky práce s nedokonalými víčky (přepadlá, zapadlá víčka), jak si poradit s make-upem pro problematickou pleť. V neposlední řadě si vyzkouší aplikaci umělých řas, pigmentů a třpytek a pro zájemce je i připraven koutek s barvami pro facepainting. Očekávat můžete praktické ukázky, individuální samostatnou práci pod dohledem trpělivé lektorky, který vychází ze své mnohaleté praxe v oblasti módní fotografie a make-upu.

Poskytujeme otevřený přístup k informacím, nic Vám nezatajíme, předáváme naše triky a doporučení pro usnadnění práce.

fotomake-up konturování

Co k účasti potřebuje? 
Tento kurz je specifický svoji náročností na čas a materiál. Workshop je koncipován tak, že na absolvování nepotřebujete nic pouze teoretické a praktické zkušenosti v oblasti fotomake-upu alespoň na základní úrovni (orientuje se v produktech, rozeznává jednotlivé produkty a ví, jak se nanáší). Otevřený přístup a mysl, k čerpání dalších užitečných rad, pro rychlou a precizní práci.

Co se naučí absolvent? 
- pozná produktové novinky na trhu vhodné pro fotomake-up 
- naučí se pracovat s vhodnými texturami korektorů, modelace obličeje (tvarování, stínování) 
- modelace pomocí pudrů 
- naučí se vytvořit dokonalý make-up pro zralou pleť (korekce vrásek, pigmentovách skvrn) 
- jak si poradit s deformovanými víčky (přepadlá víčka, zapadlé oči) 
- naučí se lepit řasy, pracovat s pigmenty a třpytkami ¨

Co je dále v ceně semináře 
Tištěné materiály, které Vám připomenou naše rady a přehled vhodných výrobků na fotomake-up včetně kontaktů na dodavatele a drobné dárkové předměty profesionální zázemí s produkty.

fotomake-up proměna


Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty