Archiv workshopů

Fotomake-up II. - extravagance

Fotomake-up II. - extravagance

termín Brno: 28. 10. 2018, čas: 11:00 - 17:00 
Cena kurzu: 3 500 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)


Počet účastníků: max. 4 osoby

Účastník kurzu obdrží certifikát

lektorka Ing. Vendula Lukesová

Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz


Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro vizážisty, kteří ovládají základní techniky fotomake-upu a rádi by rozvíjeli svoji kreativitu a poznali nové techniky v oblasti profesionální vizáže. Jedná se o kurz, který je nadstavbou kurzu Fotomake -up I.


Náplní kurzu je seznámit vizážisty s novinkami na trhu, vysvětlit práci s novými texturami produktů a technik k aplikaci. Celý kurz je koncipován do méně teorie a více praxe. Poskytujeme otevřený přístup k informacím, nic Vám nezatajíme, předáváme naše triky a doporučení pro usnadnění práce. Fotomake-up, který budeme vytvářet musí odpovídat náročným požadavkům moderní foto techniky a různým způsobům svícení. V neposlední řadě Vás naučíme, jak o celém konceptu přemýšlet, aby nedocházelo pouze k nepromyšleným kýčům.

Co k účasti potřebuje?

Tento kurz je specifický svoji náročností na čas a materiál. Workshop je koncipován tak, že na absolvování nepotřebujete nic, pouze teoretické a praktické zkušenosti v oblasti fotomake-upu alespoň na základní úrovni (orientuje se v produktech, rozeznává jednotlivé produkty a ví, jak se nanáší) a vlastní figurantku/modelku. Otevřený přístup a mysl, k čerpání dalších užitečných rad pro rychlou a precizní práci.

Co se naučí absolvent?

- kreativní myšlení a způsob vystavění vize 
- příprava konceptu 
- práce s novými texturami produktů (aquarell, glow effect, práce s pigmenty a facepainting) 
- novinky v oblasti studiového svícení 
- pracovat v profesionálním týmu

Co je dále v ceně semináře

Veškerý potřebný materiál ke ztvárnění vlastní vize, účesová tvorba z rukou profesionála a fotografie do portfolia od fotografa, drobné občerstvení.

vizaž extravagance

vizaž extravagance

.

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty