Archiv workshopů

Fotomake-up II. - extravagance bez hranic včetně vlastní vlasové tvorby

Fotomake-up II. - extravagance bez hranic
včetně vlastní vlasové tvorby

kurz makeup termín Brno: 15. 12. 2013, čas 11:00 - 17:00
Cena kurzu: 3 500 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)
Počet účastníků: max.6 osob, rozděleno na 2 skupiny

Účastník kurzu obdrží certifikát

Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz


INGLOT - kosmetika Spolupracujeme s distributorem

profesionální kosmetika INGLOTPro koho je kurz určen?

Workshop je vhodný pro pokročilé vizážisty či fotografy, kteří již mají zkušenost s fotomake-upem a jeho principy. Dále pak pro vizážisty, kteří nemají dostatek času, pro vlastní kreativní tvorbu spojenou s profesionálními modelkami a módním fotografem. Vhodné pro absolventy fotomake-up I.

 

Přednosti kurzu

Méně teorie více praxe. Individuální samostatná práce pod dohledem lektora, trpělivý přístup, program sestaven do jednoho dne, kdy se dozvíte, vše, co pro svoji práci potřebujete včetně praktické zkoušky každého z účastníků.

Poskytujeme otevřený přístup k informacím, nic Vám nezatajíme, předáváme naše triky a doporučení pro usnadnění práce. Nezbytnou součástí kurzu je komunikace s módním fotografem, který Vám pomůže při líčení i dle svých rad a požadavků. Propojení a vyzkoušení Vašich výrobků se kterými běžně pracujete společně s profesionální kosmetikou doporučovanou námi. Jedinečná možnost vyzkoušet si novinky na trhu a nové techniky aplikací produktů.

foto makeup

Obsah a cíl kurzu

Workshop probíhá jako praktická výuka na modelkách pod dohledem profesionálů. Konceptem tématu je - kreativní, nevšední a precizní make-up, pro dotvoření finálního looku pro náročné fotografy, stylisty či módní návrháře. Pro fotografy vizáž dotváří styl fotografie, a také to, jak výsledný efekt působí na diváka. Díky make-upu a vlasové tvorbě můžete naprosto změnit výraz fotografované osoby a stylizovat ji do nejrůznějších podob a právě toto je zadání většiny fotografovaných modelek, když si u fotografa chtějí nechat rozšířit svůj book.

V úvodní části si představíme celý harmonogram dne, upevníme si teoretické znalosti ve fotomake-upu a představíme si výrobky se kterými budeme pracovat. Dále proběhne ukázka za pomocí různých vychytávek, dle zamýšleného looku lektorem. V praktické části si již sami vymyslíte make-up, jaký chcete ztvárnit s pomocí lektora a postupně vytvoříte zamýšlený efekt. Následně se budeme věnovat vlasové základní tvorbě za pomocí různých ozdob k danému make-upu pro dotvoření finálního looku. Po dokončení bude každá práce účastníka vyfotografována módním fotografem Igorem Adlerem.

Co k účasti potřebuje?

Tento kurz je specifický svoji náročností na čas a materiál.Workshop je koncipován, tak, že na absolvování nepotřebujete nic, ovšem je vhodné donést si vlastní kufřík se kterým pracujete, jelikož se jedná o samostatnou práci a právě Vy můžete mít zajímavé výrobky, které pro Váš vymyšlený look je potřeba a nemůžeme zaručit, že budeme mít právě onen produkt. Dále je možné si přinést vlastní štětce, pokud jste zvyklý na určitou délku či značku a můžete jej doplnit o štětce od nás, třeba pro případnou koupi. Je vhodné si donést vlastní žehličku, kulmu, fén, či krepovačku, aby nedošlo k přetahování elektroniky od účastníků. Každý z nás má doma různé kousky látek, šperků, motacích materiálů a jiných drobných předmětů, přineste třeba tím dotvoříme Váš look. Toto DOPORUČENÍ je pouze pro účastníky, kteří již mají dopředu vymyšlený make-up, který by jste rádi vytvořili.Není to podmínkou pro účast. Vše na kurzu je zajištěno, jedná se pouze o možné doplnění či pro lepší komfort Vaší práce, protože jen, tak může Vaše práce být 100 %.

kurz makeup

Co se naučí absolvent?

  • ukážeme Vám způsob, jak začít o make-upu přemýšlet jinak
  • seznámíme Vás s vhodnými doplňky a produkty pro aplikaci na pleť
  • jak docílit zamýšlenách efektů a triků
  • na co si dát v make-upu pozor, co se již na fotografii nehodí
  • jak rafinovaně pracovat s vlasy pro cílený efekt

Co je dále v ceně semináře

  • tištěné materiály, které Vám připomenou naše rady a přehled vhodných výrobků na fotomake-up včetně kontaktů na dodavatele
  • drobné dárkové předměty profesionální zázemí s produkty, se kterými budete pracovat vyretušovaná fotografie každému z účastníků, kterou si mohou zařadit do svého portfolia prací
fotomake-up

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty