Archiv workshopů

Fotomake-up II. - extravagance bez hranic

Fotomake-up II. - extravagance bez hranic

termín Brno: 31. 8. 2014, čas 11:00 - 17:00 volná místa
Cena kurzu: 3 500 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)
Počet účastníků: max. 6 osob, rozděleno na 2 skupiny

Účastník kurzu obdrží certifikát

Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz


INGLOT - kosmetika Spolupracujeme s distributorem

profesionální kosmetika INGLOT

 


Workshop je vhodný pro pokročilé vizážisty či fotografy, kteří již mají zkušenost s fotomake-upem a jeho principy. Dále pak pro vizážisty, kteří nemají dostatek času, pro vlastní kreativní tvorbu spojenou s profesionálními modelkami a módním fotografem. Vhodné pro absolventy fotomake-up I.

Méně teorie více praxe. Individuální samostatná práce pod dohledem lektora, trpělivý přístup, program sestaven do jednoho dne, kdy se dozvíte, vše, co pro svoji práci potřebujete včetně praktické zkoušky každého z účastníků.

Poskytujeme otevřený přístup k informacím, nic Vám nezatajíme, předáváme naše triky a doporučení pro usnadnění práce. Nezbytnou součástí kurzu je komunikace s módním fotografem, který Vám pomůže při líčení i dle svých rad a požadavků. Propojení a vyzkoušení Vašich výrobků se kterými běžně pracujete společně s profesionální kosmetikou doporučovanou námi. Jedinečná možnost vyzkoušet si novinky na trhu a nové techniky aplikací produktů.

foto makeup

Workshop probíhá jako praktická výuka na modelkách pod dohledem profesionálů. Konceptem tématu je - kreativní, nevšední a precizní make-up, pro dotvoření finálního looku pro náročné fotografy, stylisty či módní návrháře. Pro fotografy vizáž dotváří styl fotografie, a také to, jak výsledný efekt působí na diváka. Díky make-upu a vlasové tvorbě můžete naprosto změnit výraz fotografované osoby a stylizovat ji do nejrůznějších podob a právě toto je zadání většiny fotografovaných modelek, když si u fotografa chtějí nechat rozšířit svůj book.

V úvodní části si představíme celý harmonogram dne, upevníme si teoretické znalosti ve fotomake-upu a představíme si výrobky se kterými budeme pracovat. Dále proběhne ukázka za pomocí různých vychytávek, dle zamýšleného looku lektorem. V praktické části si již sami vymyslíte make-up, jaký chcete ztvárnit s pomocí lektora a postupně vytvoříte zamýšlený efekt. Následně se budeme věnovat vlasové základní tvorbě za pomocí různých ozdob k danému make-upu pro dotvoření finálního looku.
Po dokončení bude každá práce účastníka vyfotografována módním fotografem Igorem Adlerem.
 

Co k účasti potřebuje?

Tento kurz je specifický svoji náročností na čas a materiál.Workshop je koncipován, tak, že na absolvování nepotřebujete nic, ovšem je vhodné donést si vlastní kufřík se kterým pracujete, jelikož se jedná o samostatnou práci a právě Vy můžete mít zajímavé výrobky, které pro Váš vymyšlený look je potřeba a nemůžeme zaručit, že budeme mít právě onen produkt. Dále je možné si přinést vlastní štětce, pokud jste zvyklý na určitou délku či značku a můžete jej doplnit o štětce od nás, třeba pro případnou koupi. Je vhodné si donést vlastní žehličku, kulmu, fén, či krepovačku, aby nedošlo k přetahování elektroniky od účastníků. Každý z nás má doma různé kousky látek, šperků, motacích materiálů a jiných drobných předmětů, přineste třeba tím dotvoříme Váš look. Toto DOPORUČENÍ je pouze pro účastníky, kteří již mají dopředu vymyšlený make-up, který by jste rádi vytvořili.Není to podmínkou pro účast. Vše na kurzu je zajištěno, jedná se pouze o možné doplnění či pro lepší komfort Vaší práce, protože jen, tak může Vaše práce být 100 %.

kurz makeup

kurz makeup

 

Co se naučí absolvent?

    • ukážeme Vám způsob, jak začít o make-upu přemýšlet jinak
    • seznámíme Vás s vhodnými doplňky a produkty pro aplikaci na pleť
    • jak docílit zamýšlenách efektů a triků
    • na co si dát v make-upu pozor, co se již na fotografii nehodí

Co je dále v ceně semináře

  • tištěné materiály, které Vám připomenou naše rady a přehled vhodných výrobků na fotomake-up včetně kontaktů na dodavatele
  • drobné dárkové předměty profesionální zázemí s produkty, se kterými budete pracovat vyretušovaná fotografie každému z účastníků, kterou si mohou zařadit do svého portfolia prací

fotomake-up

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty