Archiv workshopů

Figurální - modelingová fotografie aneb Jak vytvořit modelce book

Figurální - modelingová fotografie aneb
Jak vytvořit modelce book

workshop fashion termín: termín: 2. 11. 2014, čas: 11:00 - 17:00 - volná místa
Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz
Lektor: Igor Adler
Cena kurzu: 2 450 Kč   objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)
Kurz je koncipován pro menší počet 6 - 8 fotografů
 
  • naučit se správnou komunikaci s modelkou
  • jak správně pořídit fotografie, aby se do booku hodil
  • poznejte co je to book a jak by měl vypadat
  • ukázka jednoduché vizáže, kterou se může naučit každý a vystačíte si při práci sám bez vizážistky
  • naučit se práci se světly, které jsou k tomuto typu fotografie nejvhodnější - základní typy a triky
  • zkusit si poradit a odhalit její přirozenou krásu

Přemýšlíte, jak zdokonalit a obohatit Vaši zálibu k fotografii v této atraktivní disciplíně? Zajímáte se o ženy, přejete si na svých fotografiích zachytit ženské kouzlo a nechcete, aby výsledek působil fádně, ale měl by vystihoval skutečnou tvář ženy? Termíny jako modeling, book, modelka, fashion, styling Vám nejsou cizí? Nebo ba naopak je to ta část fotografie, do které jste ještě nepronikli? Pak tento kurz je určen právě Vám, protože slovo MÓDA se často objevuje v reklamě, v propagaci, v časopisové produkci a v komerčních sférách života.

workshop modeling book

Kurz je určen všem fotografům, kteří chtějí poznat svět modelingu a bookových fotografií. Všem, kteří toužíte, aby Vaše práce byla propagována, modelky s vámi rády fotografovaly. Všem, kteří toužíte také jednou publikovat své fotografii v módních časopisech. K fotografům naprostým začátečníkům používáme osobní přístup a je jim věnována zvláštní péče. Na workshopu učíme jak jednoduché techniky, tak i pokročilé techniky svícení se studiovými světly.

Vysvětlíme si základní modelingový slovníče, jak přistupovat k začínající modelce a naučit se s ní pracovat a komunikovat. Nechat se vtáhnout do hlubin modelingové fotografie a získat cit, pro jejich zachycení.

Ukážeme Vám, jak nastavit a rozmístit světla, abyste dosáhli profesionálně nasvícených fotek. Vysvětlíme jak na základní pózy, které jsou vhodné. Vaše fotografie budou sloužit k prezentaci začínajících modelek, které se s Vaší práci budou nabízet v modelingových agenturách. Naším cílem je, aby jste z kurzu odešli obohaceni o praktické zkušenosti.

foto kurz

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty