Archiv workshopů

Figurální - modelingová fotografie aneb Jak vytvořit modelce book

Figurální - modelingová fotografie aneb
Jak vytvořit modelce book

workshop fashion termín: 8. 12. 2013, čas: 11:00 - 17:00
Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkaz
Lektor: Igor Adler
Cena kurzu: 2 450 Kč  (darujte kurz - dárkový poukaz)
Kurz je koncipován pro menší počet 6 - 8 fotografů

     • naučit se správnou komunikaci s modelkou
     • zkusit si poradit a odhalit její přirozenou krásu
     • naučit se práci se světly, které jsou k tomuto typu fotografie nejvhodnější - základní typy a triky
     • ukázka jednoduché vizáže, kterou se může naučit každý a vystačíte si při práci sám bez vizážistky
     • poznejte co je to book a jak by měl vypadat
     • jak správně pořídit fotografie, aby se do booku hodil

Přemýšlíte, jak zdokonalit a obohatit Vaši zálibu k fotografii? zajímáte se o ženy, přejete si na svých fotografiích zachytit ženské kouzlo a nechcete, aby výsledek působil fádně, ale měl by vystihoval skutečnou tvář ženy? Termíny jako modeling, book, modelka, fashion, styling Vám nejsou cizí? Nebo ba naopak je to ta část fotografie, do které jste ještě nepronikli? Pak tento kurz je určen právě Vám, protože slovo MÓDA se často objevuje v reklamě, v propagaci, v časopisové produkci a v komerčních sférách života a vůbec.

Cíl a obsah kurzu

Vysvětlíme si základní modelingový slovníček jako co je to book, kdo je modelka, jak přistupovat k začínající modelce a naučit se s ní pracovat a komunikovat. Nechat se vtáhnout do hlubin modelingové fotografie a získat cit, pro jejich zachycení.

Ukážeme Vám, jak nastavit a rozmístit světla, abyste dosáhli profesionálně nasvícených fotek. Ukázat základní pózy, které jsou vhodné do booku. Při pořizování bookových fotek se neexperimentuje a proto se zdokonalíte jako profesionálové. Vaše fotografie budou sloužit k prezentaci začínajících modelek, které se s Vaší práci budou nabízet v modelingových agenturách. Naším cílem je, aby jste z kurzu odešli obohaceni o praktické zkušenosti k vytvoření booku.

modeling book


Pro koho je kurz určen

Všem fotografům, kteří chtějí poznat svět modelingu a bookových fotografií. Všem, kteří toužíte, aby Vaše práce byla propagována.A kým jiným než samotnými modelkami, které Vám pomohou se dostat do povědomí. Všem, kteří toužíte také jednou nalést svoji fotografii v módních časopisech.
modeling book kurz
 

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty