Archiv workshopů

Fashion workshop ve stylovém wellness hotelu - Dolní Morava (Kralický Sněžník)

Fashion workshop ve stylovém wellness hotelu - Dolní Morava (Kralický Sněžník)

Workshop
            glamour

Termín: 19. - 21.srpna 2011
Místo konání: Dolní Morava, Jeseníky (v okolí Králického Sněžníku)

Počet účastníků: max. 14 (rozděleni do pracovních skupin)
Lektor: Igor Adler
Cena kurzu: 3 960 Kč
Cena pro doprovod: 1 200 Kč

Cena kurzu zahrnuje: lektorský dozor a konzultace po dobu akce, modelky + vizáž (so+ne), ubytování se snídaní ve dvou až čtyřlůžkových pokojích standart plus.
Večerní posezení s projekcí a hodnocení pořízených fotografií, soutěž o nejlepší fotografii.

Ubytování v horském wellness hotel PROMETHEUS ***

JEDINEČNÁ MOŽNOST VZÍT SI SEBOU DOPROVOT, KTERÝ SE NEUČASTNÍ WORKSHOPU. Ovšem i na tyto účastníky je v hotelu myšleno.(viz.níže)

hotel
      wellness

Jak jinak příjemně strávit konec prázdnin než na čerstvém, horském vzduchu a s Vaším fotoaparátem na krku. Workshop se uskuteční v krásném prostředí Kralického Sněžníku, který je ideálním místem nejen pro sportovce, ale též na odpočinek a rekreaci. V roce 1990 byl vyhlášen Národní přírodní rezervací, a proto by byla škoda, toto prostředí nezachytit na snímcích společně s krásnými modelkami.

Ubytování: Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, WC a TV.
Hotel: Lobby bar, restaurace, letní terasa s grilem, noční klub, konferenční místnost pro až 40 osob, dětská herna, dětské hřiště s houpačkami a prolézačkami, venkovní ohniště.
Sport: lyžařský vlek, tenisový kurt, pinkponkový stůl vnitřní, biliár,minigolf.
Relax centrum: vnitřní vyhřívaný bazén, whirlpool, perličkové koupele, kyslíková terapie, rašelinové zábaly,lymfomasáž, suché uhličité koupele, sauna finská, parní aromatická lázeň, bylinková lázeň, infra sauna, solární louka, vyhřívané lavice, masáže.

Fashion
            workshop
Fotografování
            workshop

Cíl a obsah kurzu
Workshop je vyjímečný, jelikož se naučíte pracovat se světly, jak v exteriéru (nejbližší okolí), tak i v interiéru hotelu. Poznáte, jak najít optimální místo pro fotografování a kam zakomponovat modelku, jak vést model do pózy a také vám ukážeme několik profesionálních triků, jak komunikovat s modelem pomocí gest. Technicky se naučíte několik druhů svícení, které „fungují“ vždy a všude. Fotografové, kteří nevlastní světelný park či nemají možnost fotografovat se světly mají jedinečnou možnost obohatit své portfolio. Na workshopu učíme jak jednoduché techniky, tak i pokročilé techniky svícení se studiovými světly a to vše za velmi příjemnou cenu. Absolvování výuky pokročilejších technik jinde stojí řádově i násobky našich cen.

To není vše! Podstatnou dobu s námi budou trávit modelky, které Vám též předají své zkušenosti a pomůžou Vám s pochopením póz. Proniknete do tajů vizáže a příprav modelek, fotografický
      kurztakže malinko nakouknete do zákulisí. Všichni naši lektoři působí v oboru figurální fotografie (fashion, glamour…), a to již dlouhou dobu. Mají bohaté pedagogické zkušenosti i se zahraničních workshopů a jsou ochotni poodhalit i drobná profesionální tajemství, která na podobných akcích zůstávají skryta.

Pro koho je kurz určen
Pro všechny, kteří rádi fotografují krásné ženy, chtějí více pochopit módní fotografii a zdokonalit se. Pomůžeme, jak začátečníkům, tak svůj prostor zde mají i pokročilí. Naším cílem je Vám ukázat, že někdy stačí skutečně málo a Vaše snímky se dají srovnat s fotografiemi z časopisů. Dále je kurz určen pro milovníky přírody a horského prostředí. Workshop není fyzicky náročný, takže se nemusíte bát dlouhých výšlapů:-). vzhledem k technice to ani není možné.

workshop
workshop

Doporučené vybavení:

Vlastní DSLR, objektiv(y) v rozsahu 24–105 mm, ND filtr (4×, 8×), notebook, volná média (CD).

Program

pátek
 
18:00 příjezd účastníků do místa ubytování, představení a stručný průběh workshopu, dotazy, diskuse, volná zábava
sobota
 
08:30 – 09:00 snídaně
09:00 – 10:00 vizáž modelek + příchod na lokaci
10:00 – 13:00 praktická exponometrie v exteriéru za použití osvětlovacího parku, praktická ukázka využití ND filtrů při práci se záblesky v exteriéru, fotografování fashion a glamour pod vedením lektorů
13:00 – 14:30 oběd
15:00 – 17:00 vedení modelu do pózy, samostatné fotografování, individuální konzultace
17:00 volný program
po večeři projekce a hodnocení fotografií ve společenské místnosti - diskuze
neděle
 
08:30 – 09:00 snídaně
09:00 – 10:00 vizáž modelek + příchod na lokaci
10:00 – 14:00 ukázka kreativního využití dostupného světla v dané lokaci, ukázky rozdílu mezi přírodním světlem a zábleskovým světlem, fotografování pod vedením lektorů s možností samostatné tvorby s využitím nabitých zkušeností
14:00 – 15:00 diskuse, zhodnocení prací, dotváření vlastních snímků
15:00 oficiální ukončení akce
  (změna programu vyhrazena)

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty