Archiv workshopů

FASHION WORKSHOP HVAR ® XXV. běh - květen / září 2014... více

FASHION WORKSHOP HVAR ® XXV. běh - květen / září 2014... více

Jsme zakladateli kurzu a pořádáme jej od roku 2001, máme o ostrově a jeho lokacích naprosto detailní znalosti. Individuální přístup ke studentům a bohatá historie kurzu zaručena. Kurz navštívilo několi stovek fotografů, někteří se pravidelně vrací a vzniklo zde mnoho zdařilých snímků.
Na kurz si můžete vzít i své blízké jako spolucestující a udělet si společnou dovolenou.

Proč jezdíme na ostrov Hvar - podívejte se, stojí to za to - 15 Best Beaches for 2014
Náš kurz byl v roce 2013 zařazen do kalendáře oficiálních akcí na ostrově.

termín II:  22.9. - 28.9. 2014 - volná místa     objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)

cena fotograf: 11 250 Kč (obsahuje - ubytování, pobytová taxa, účast na kurzu a večerní projekce)
cena spolucestující: 3 900 Kč (ubytování, pobytová taxa, večerní projekce, bez denní účasti na kurzu)
počet fotografů: max. skupiny po 3 - 4 fotografech
nadstandardní počet modelek 4 - 5!!! + 3 lektoři + 2 vizážistky + stylistka
Platbu lze rozdělit na zálohu a doplatek - uveďte v poznámce při objednání.
Za absolvování kurzu obdrží účastník certifikát.

V případě, že nemáte vlastní auto, nebo naopak máte v autě volné místo, nezapomeňte to uvést v přihlášce, abychom vám mohli domluvit odvoz, event. obsazení volných míst v autě.
Aktuální nabídka k odvozu pro ty co nemají vlastní dopravu: turnus I. - 1 místo

fashion workshop hvar

Chcete poznat, jak se fotí skutečné fashion s prof. modelkami, stylingem a moderní technikou?
Workshop je určen pro začínající i pokročilé autory, které zajímá oblast profesionální fotografie fashion, glamour a portrétu. Podle schopností se rozdělí účastníci kurzu do pracovních skupin. K fotografům naprostým začátečníkům používáme individuální přístup a je jim věnována zvláštní péče během výuky. Zpětná vazba je hodnocení denních prací při večerní projekci.

Připravili jsme zcela nový přepracovaný program, vybrali kromě osvědčených a žádaných také zcela nové a jedinečné lokace. Novému programu jsme přizpůsobili učební osnovy, které nyní jdou ještě více do hloubky jednotlivých aspektů vyučovaných témat a nezapoměli jsme na prostor pro vlastní práci studentů.

Kurzem Vás provedou zkušení lektoři s dlouholetou praxí
Naši lektoři působí
v oboru figurální fotografie fashion dlouhou dobu, včetně zahraničních úspěchů.

Igoo Adler - zakladatel kurzu, módní fotograf, členství Asociace Modelingových Agentur a prezídia Princess of the World, od roku 2000 pořádá a lektoruje zahraniční fashion workshopy, lektor fotoškola Praha - Brno. Stvrzovatel v rámci projektu Rozvoj a implementace Národní soustavy kvalifikací, zpracování posudku ke kvalifikačním a hodnoticím standardům fotografických profesí. Rozhovor pro FOCUS magazine... *PDF

Aleš Fremut (Česká MISS, Perfect WOMAN...). Jak na workshop módy článek - časopis FotoVideo...*PDF

Jozef Danyi člen APF, Česká federace fotografického umění. Získal zlatou medaili FIAP a čestné uznání FIAP /Fédération Internacionale de I Art Photographique“), zlatou medaili RPS za nejlepší portrét (The Royal Photographic Society of Great Britain/, čestné uznání PSA (The Photographic Society of Ameriaca) a na 16 akceptaci na mezinárodních fotografických salonech pod záštitou FIAP konaných například: v Anglii, Francii a Argentině, a k tomu řadu dalších ocenění v USA a Polsku.

fashion workshop hvar

Podívejte se do zákulisí kurzu - backstage galerie a videa
Video Zdeno Vrábela 09/2013
Nahlédněte do zákulisí XXIII. kurzu - backstage galerie
Článek - Jak probíhal XX. narozeninový kurz

Doprava na ostrov vlastními auty, nebo s jiným účastníkem - označte v objednávce.
Kde jsme ubytování na jižní straně ostrova (lokalita Ivan Dolac) 30m od moře.
Apartmány jsou vybaveny standardně plně vybavenou kuchyní s ledničkou, ložnicí s ložním povlečením
a samostatným sociálním zařízením v apartmánu. Apartmány jsou čtyřlůžkové se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi. Parkování přímo u apartmánu zdarma.
Stravování možnost si objednat večeře přímo v pensionu (označte v objednávce), nebo se stravovat samostatně (150m obchod s potravinami), na pokoji jsou kuchyně s možnosti vaření.

fashion workshop hvar

fashion workshop hvar

  Pokud se ptáte, proč právě s námi, zde je několik dobrých důvodů
  Workshop již navštívilo téměř tisíc fotografů a vzniklo zde mnoho zdařilých snímků. Velmi nás těší, že naše úsilí přinášet nové a nové motivy se staly objektem parazitů pro jejich napodobení, což nás ujišťuje v tom, že je to nejspíše skutečně zajímavé.
  Na workshopu učíme jak jednoduché techniky využití AL (available light - dostupné světlo), tak i pokročilé techniky svícení včetně posledních novinek v exteriéru se studiovými světly a to vše za velmi příjemnou cenu. Absolvování výuky pokročilejších technik jinde stojí řádově i násobky našich cen.
  Všichni naši lektoři působí v oboru figurální fotografie fashion, glamour, portrét dlouhou dobu, mají bohaté pedagogické zkušenosti a jsou ochotni poodhalit i profesionální tajemství, která na podobných akcích zůstávají skryta.
  Všechny naše modelky mají bohaté zkušenosti s fotografováním. Na workshopu se vystřídalo více jak 93 modelek a 24 MISS z národních i mezinárodních soutěží.
  Máme dokonale osvědčenou organizaci workshopů v zahraničí od roku 2001 , na každý myslitelný problém máme operativní řešení.

fashion workshop hvar

fashion workshop hvar

Program

1 den
19.5. turnus I.
24.5. turnus II.
17.9. turnus I.
22.9. turnus II.
večer individuální odjezd účastníků z ČR a SK dle zaslaného itineráře
2 den dopoledne příjezd účastníků trajektem Split - Stari Grad na ostrov Hvar, setkání s organizátory. Odpočinek po cestě, individuální seznámeníseznámení s lokalitou Ivan Dolac.
17:00-18:00 Zahajovací briefing, seznámeníseznámení se, rozdělení účastníků do pracovních skupin, administrativa, přesun na stanoviště s večerním programem.
18:00 Specifika práce s denním světlem a jeho způsoby využití, správná exponometrie. Praktické ukázky s využitím odrazných desek, pomocných prostředků a pochopení jejich rozdílů. Ukázka - jak se dívat a sestavit scénu s ohledem na previzualizaci a dané možnosti. Procvičování exponometrických technik.
Večer - večeře, seznamovací večírek, zadání úkolů (cvičení) pracovním skupinám na další den.
3 den 10:00-12:00 Zasvěcení do teorie fashion fotografie, komunikace s modelkou, příprava scény, postprodukce a licenční smlouva jako nedílná součást prodeje fotografií.
Praktická ukázka - nasvícení (záblesky) či využití dostupného světla podle charakteru scény, časté chyby. Samostatná práce na zadaných úkolech pod vedením lektorů.
12:00 Přestávka na občerstvení příp. oběd. Odpoledne pokračování samostatné práce na stávající lokaci, či přesun na lokaci B)
17:00 Oficiální ukončení programu dne, prostor na relaxaci, nákupy či individuální program, vlastní výběr denních prací.
19:30 - po večeři, projekce a obhajoba vybraných fotografií, zhodnocení daného dne.
4 den 10:00 Společný odjezd na lokaci C
10:00-12:00 Ukázky práce s použitím AL (available light) a pomocnými prostředky (difuzery, bouncery). Využití AL a záblesku ve fotografii glamour a fashion, vysvětlení rozdílů mezi styly a v jejich tvorbě. Praktická část pod vedením lektora.
12:00 Přestávka na oběd
odpoledne - Společná práce ve skupinách, práce na jednotlivých stanovištích pod dohledem lektorů.
17:00 Oficiální ukončení programu dne, návrat na místo ubytování, po cestě možnost návštěvy zajímavé vyhlídky na ostrov, relaxace, prostor k občerstvení.
19:30 - po večeři, projekce a obhajoba vybraných fotografií, zhodnocení daného dne.
5 den 10:00 Společný odjezd na lokaci D
10:00-12:00 Ukázky práce se záblesky s kombinací AL (available light) a pomocnými prostředky (difuzery, bouncery). Praktická část pod vedením lektora.
12:00 Přestávka na oběd
odpoledne - Samostatná práce na jednotlivých stanovištích pod dohledem lektorů.
17:00 Oficiální ukončení programu dne, návrat na místo ubytování, po cestě možnost návštěvy zajímavé vyhlídky na ostrov, relaxace, prostor k občerstvení.
19:30 - po večeři, projekce a obhajoba vybraných fotografií, zhodnocení daného dne.
6 den 10:00 Odjezd do města Hvar - celodenní fotografování v hlavním městě ostrova, kde vám ukážeme nejlepší lokace, které využijete pro následnou vlastní tvorbu.
19:30 - po večeři, projekce a obhajoba vybraných fotografií, zhodnocení daného dne.
7 den dopoledne nebo odpoledne odjezd do ČR
změna programu vyhrazena
V případě nepříznivého počasí, fotografování v největším opuštěném hotelu na ostrově.

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty