Archiv workshopů

Fashion - styling, vizáž, základní pózy, tipy a triky

Fashion - styling, vizáž, základní pózy, tipy a triky

workshop fashiontermín: 17. 11. 2013, čas: 11:00 - 17:00 -volná místa 
Místo konání Praha: ateliér Photon Europe -
 odkaz 
Lektor: Igor Adler
Cena kurzu: 1 990 Kč   objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)
Počet účastníků: dvě skupiny po 7 fotografech


Chcete poznat, jak se fotí skutečné fashion s prof. modelkami, stylingem a moderní technikou? Chcete individuální přístup v malém počtu fotografů a dozvědět se novinky ve svícení?

Přemýšlíte, jak zdokonalit a obohatit Vaši zálibu k fotografii? zajímáte se o ženy, přejete si na svých fotografiích zachytit ženské kouzlo a nechcete, aby výsledek působil fádně, ale měl by vystihoval skutečnou tvář ženy? Pak tento kurz je určen právě Vám, protože slovo MÓDA se často objevuje v reklamě, v propagaci, v časopisové produkci a v komerčních sférách života.

Cíl a obsah kurzu

Cílem semináře je aby si každý odnesl co nejvíce nových znalostí a dovedností pro svou vlastní práci a naučil se pracovat se světlem na profesionálních modelkách. Vyzkoušíme si podmínky profesionálních fotografů ve kterých pracují, jejich technické zázemí včetně spousty užitečných rad, které Vám mnohdy usnadní práci.

Přednosti kurzu

Pokud se rozhodnete tento kurz absolvovat, můžeme vám zaručit, že nejsme "hobby" lektoři, kteří se fotografováním pouze přiživují. Ve figurální fotografii máme již 30-tiletou praxi. Koncept kurzu nevychází z žádných fotografických publikací, ale z aktuálních trendů, včetně nahlédnutí pod pokličku

fashion kurz

Účastník kurzu získá širší vědomosti, které vedou k vytváření technicky dokonalých snímků. Naučí se efektivně používat technické prostředky, svítit na jedno či více světel, vést realizační tým a jako malý bonus komunikovat s modelem pomocí gest, které používají profesionální fotografové po celém světě a dále jak fotograf může zdůraznit přednosti a potlačit nedostatky modelu.

- fotografování profesionální modelky v ateliéru
- vizáž a styling nedílná součást fotografování
- tipy a triky ve svícení, ukázky a praktická část
- vyhodnocení pořízených fotografií, diskuze

Vizáž modelky a několik rad co by měl každý fotograf vědět včetně postupu - jak vizáž provést. Předností kurzu je omezený počet účastníků s vlastním fotoaparátem.

workshop fashion

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen začínajícím i pokročilým fotografům jelikož pracujeme individuálně. K fotografům naprostým začátečníkům používáme osobní přístup a je jim věnována zvláštní péče.
Na workshopu učíme jak jednoduché techniky, tak i pokročilé techniky svícení se studiovými světly a to vše za velmi příjemnou cenu. Absolvování výuky pokročilejších technik jinde stojí řádově i násobky našich cen.

Program

- vizáž jako nedílná součást fotografování portrétu
- úvodní teorie práce se světly
- základní pózy, triky na vylepšení postavy...
- praktická část
- diskuze, rady a odpovědi na otázky
- vyhodnocení fotografií

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty