Archiv workshopů

Fashion - styling, vizáž, základní pózy, tipy a triky

Fashion - styling, vizáž, základní pózy, tipy a triky

workshop fashiontermín: 4. 11. 2012, čas: 11:00 - 17:00 Praha
Místo konání: ateliér Photon Europe - 
odkaz 
Lektor: Igor Adler 
Cena kurzu: 1 990 Kč 
Počet účastníků: dvě skupiny po 7 fotografech


Ukážeme Vám, jak nastavit a rozmístit světla, abyste dosáhli profesionálně      nasvícených fotek. Už nebudete muset experimentovat. Naučíte se svítit jako profesionálové. Vaše fotografie už nebudou dílem náhody a scénu si nasvítíte           podle vlastního záměru.

Přemýšlíte, jak zdokonalit a obohatit Vaši zálibu k fotografii? zajímáte se o ženy, přejete si na svých fotografiích zachytit ženské kouzlo a nechcete, aby výsledek působil fádně, ale měl by vystihoval     skutečnou tvář ženy? Pak tento kurz je určen právě Vám, protože slovo MÓDA se často objevuje                v reklamě, v propagaci, v časopisové produkci a v komerčních sférách života.

Cíl a obsah kurzu

Cílem semináře je aby si každý odnesl co nejvíce nových znalostí a dovedností pro svou vlastní práci            a naučil se pracovat se světlem na profesionálních modelkách. Vyzkoušíme si podmínky profesionálních fotografů ve kterých pracují, jejich technické zázemí včetně spousty užitečných rad, které Vám         mnohdy usnadní práci.

fashion

Účastník kurzu získá širší vědomosti, které vedou k vytváření technicky dokonalých snímků. Naučí se efektivně používat technické prostředky, svítit na jedno či více světel, vést realizační tým a jako malý    bonus komunikovat s modelem pomocí gest, které používají profesionální fotografové po celém světě a     dále jak fotograf může zdůraznit přednosti a potlačit nedostatky modelu.

- fotografování profesionální modelky v ateliéru
- vizáž a styling nedílná součást fotografování
- tipy a triky ve svícení, ukázky a praktická část
- vyhodnocení pořízených fotografií, diskuze

Vizáž modelky a několik rad co by měl každý fotograf vědět včetně postupu - jak vizáž provést. Předností kurzu je omezený počet účastníků s vlastním fotoaparátem.

workshop fashion

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen začínajícím i pokročilým fotografům jelikož pracujeme individuálně. K fotografům naprostým začátečníkům používáme osobní přístup a je jim věnována zvláštní péče.
Lektoři vyučující na našich workshopech mají bohaté pedagogické zkušenosti i se zahraničních workshopů a jsou ochotni poodhalit i drobná profesionální tajemství, která na podobných akcích zůstávají skryta. 

Všichni naši lektoři působí v oboru figurální fotografie (fashion, glamour…), a to již dlouhou dobu. 

Na workshopu učíme jak jednoduché techniky, tak i pokročilé techniky svícení se studiovými světly a to     vše za velmi příjemnou cenu. Absolvování výuky pokročilejších technik jinde stojí řádově i násobky našich cen.

Program

- vizáž jako nedílná součást fotografování portrétu
- úvodní teorie práce se světly
- základní pózy, triky na vylepšení postavy...
- praktická část
- diskuze, rady a odpovědi na otázky
- vyhodnocení fotografií

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty