Archiv workshopů

Exkluzivní fashion workshop v prostředí leteckého muzea

Exkluzivní fashion workshop v prostředí leteckého muzea 
- exteriérové svícení
OK tandem
partner workshopu

fashion workshop letiště

termín: 8. 5. 2013 (státní svátek)
Místo konání: letecké muzeum Kunovice (Zlínský kraj)
Lektor:
 Igor Adler 
Cena kurzu: 2 600 Kč (darujte kurz - dárkový poukaz) 
Cena zahrnuje: vstup do muzea, modelky + vizáž, styling, výuku, lektorský dozor a konzultace po dobu akce 
Počet účastníků: max. 15 rozdělených na 3 skupiny

NOVINKA roku 2013 - profesionální modelky, styling a atraktivní letadla, to vše na tomto workshopu!

Vyjímečnost tohoto kurzu zaručena - jediný s touto tématikou v České republice. 

V případě, že nemáte vlastní auto, nebo naopak máte v autě volné místo, nezapomeňte to uvést v přihlášce, abychom vám mohli domluvit dopravu s jiným účastníkem podle aktuální nabídky a poptávky. Přibráním spolucestujících snížíte náklady na cestu. 


Díky velkému zájmu o fotografování profesionálních modelek v exkluzivním prostředí, za použití zábleskové techniky, formou výuky i volné tvorby jsme pro Vás připravili nový workshop vhodný, jak pro začínající fotografy, kteří umí ovládat svoji zrdcadlovku, tak i pro pokročilé, kteří si chtějí obohatit svoje portfolio o zajímavé fotografie s krásnými modelkami. 

Obsah kurzu

Na workshopu se seznámíte se vším, co je potřeba k vytvoření zajímavých fashion fotografií. Naučíte se pracovat se světly v exteriéru, jak najít optimální místo pro fotografování, jak komunikovat s modelem, vést model do správné pózy vzhledem k individualitě každé postavy. Technicky se naučíte několik druhů svícení, které „fungují“ vždy a všude. Možnosti svícení danné scény, použití zábleskové techniky, využití přírodního světla či odrazných desek. 

Workshop je koncipován do lektorské části, kde Vám bude pod odborným dohledem vytvořena scéna, na které se naučíte vše, co by jste si měli z kurzu odnést. V druhé části budete pracovat v samostatných skupinkách dle vlastních nápadů, podle instrukcí. Celý kurz, jak již tradične je u nás zvykem, probíhá též formou diskuze, otázky, odpovědi, protože jen tak se dozvíte informace, který zajímají každého z Vás individuálně. Fotografové, kteří nevlastní světelný park či nemají možnost fotografovat se světly v exteriéru mají jedinečnou možnost obohatit své portfolio o profesionální snímky.

To není vše! Podstatnou dobu s námi budou trávit modelky, které Vám předají své zkušenosti a pomůžou Vám s pochopením póz a předají Vám i své tipy pro jednoduší komunikaci se začínající modelkou. Proniknete do tajů vizáže a příprav modelek, takže částečně nakouknete do zákulisí.

workshop letiště

Cíl kurzu

- prohloubit vědomosti v oblasti fashion fotografie, jak teoretické, tak praktické 
- správně zvolit techniku vzhledem k vymyšlené scéně 
- pochopit míchání denního a zábleskového světla 
- začít přemýšlet o fashion fotografii, s komerčním záměrem, nikoli jako o bezduchém "cvakání" 
- naučit se komunikovat s modelem 
- pochopit alespoň základy vizáže a styling k dannému prostředí 
- správně komponovat model do prostředí a vnímat i veškeré aspekty "v pozadí" 
- vytvořit snímek, který bude odpovídat pravidelům fashion fotografie 
- naučit se vnímat fotografování i z pohledu modelky

workshop exteriér

Lektoři vyučující na našich workshopech mají bohaté pedagogické zkušenosti i ze zahraničních workshopů a jsou ochotni poodhalit i drobná profesionální tajemství, která na podobných akcích zůstávají skryta. 

O prostředí leteckého muzea: " Letecké muzeum Kunovice bylo založeno v roce 1970 členy Slováckého aeroklubu, Aloisem Hráčkem a Jiřím Markem. Zpočátku bylo budováno jako muzeum letounů vyrobených či kooperovaných v továrně v Kunovicích. Posléze se letecký park rozrostl také o stroje jiných výrobců a z armády. Unikátní sbírka letadel dokumentuje historii letecké výroby na východní Moravě a výzbroj československého vojenského letectví. " zdroj: www.slovacko.cz 

Doporučené vybavení: Vlastní DSLR, objektiv(y) v rozsahu 17–85 mm, ND filtr (4×, 8×), odrazné desky. Neváhejte a přihlaste se na toto jedinečné téma workshopu. Těšíme se na Vás s celým realizačním týmem.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu termínu v případě nepříznivého počasí.

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty