Archiv workshopů

Exkluzivní fashion workshop v prostředí leteckého muzea - exteriérové svícení

Exkluzivní fashion workshop v prostředí leteckého muzea
- exteriérové svícení


termín: 8. 5. 2014, čas: 10:00 - 17:00

Místo konání: letecké muzeum Kunovice (Zlínský kraj)
Lektor: Igor Adler
Cena kurzu: 2 600 Kč  objednat (darujte kurz - dárkový poukaz)
Cena zahrnuje: vstup do muzea, modelky + vizáž, styling, výuku, lektorský dozor
a konzultace po dobu akce
Počet účastníků: max. 3 skupiny po 5-ti fotografech
partner workshopu

OK tandem
O prostředí leteckého muzea: " Letecké muzeum Kunovice bylo založeno v roce 1970 členy Slováckého aeroklubu. Zpočátku bylo budováno jako muzeum letounů vyrobených či kooperovaných v továrně v Kunovicích. Posléze se letecký park rozrostl také o stroje jiných výrobců a z armády. Unikátní sbírka letadel dokumentuje historii letecké výroby na východní Moravě a výzbroj československého vojenského letectví.
fashion workshop letiště

NOVINKA roku 2013 - profesionální modelky, styling a atraktivní letadla, to vše na tomto workshopu! Vyjímečnost tohoto kurzu zaručena - jediný s touto tématikou v České republice.

V případě, že nemáte vlastní auto, nebo naopak máte v autě volné místo, nezapomeňte to uvést v přihlášce, abychom vám mohli domluvit dopravu s jiným účastníkem podle aktuální nabídky a poptávky. Přibráním spolucestujících snížíte náklady na cestu.

Podívejte se na galerie účastníků kurzu


 


Díky velkému zájmu o fotografování profesionálních modelek v exkluzivním prostředí, za použití zábleskové techniky, formou výuky i volné tvorby jsme pro Vás připravili nový workshop vhodný, jak pro začínající fotografy, kteří umí ovládat svoji zrdcadlovku, tak i pro pokročilé, kteří si chtějí obohatit svoje portfolio o zajímavé fotografie s krásnými modelkami.

Obsah kurzu

Na workshopu se seznámíte se vším, co je potřeba k vytvoření zajímavých fashion fotografií. Naučíte se pracovat se světly v exteriéru, jak najít optimální místo pro fotografování, jak komunikovat s modelem, vést model do správné pózy vzhledem k individualitě každé postavy. Technicky se naučíte několik druhů svícení, které „fungují“ vždy a všude. Možnosti svícení danné scény, použití zábleskové techniky, využití přírodního světla či odrazných desek.

foto: účastníci kurzu, lektor

letiště workshop

Workshop je koncipován do lektorské části, kde Vám bude pod odborným dohledem vytvořena scéna, na které se naučíte vše, co by jste si měli z kurzu odnést. V druhé části budete pracovat v samostatných skupinkách dle vlastních nápadů, podle instrukcí. Celý kurz, jak již tradične je u nás zvykem, probíhá též formou diskuze, otázky, odpovědi, protože jen tak se dozvíte informace, který zajímají každého z Vás individuálně. Fotografové, kteří nevlastní světelný park či nemají možnost fotografovat se světly v exteriéru mají jedinečnou možnost obohatit své portfolio o profesionální snímky.

To není vše! Podstatnou dobu s námi budou trávit modelky, které Vám předají své zkušenosti a pomůžou Vám s pochopením póz a předají Vám i své tipy pro jednoduší komunikaci se začínající modelkou. Proniknete do tajů vizáže a příprav modelek, takže částečně nakouknete do zákulisí.

workshop letiště

Cíl kurzu

- prohloubit vědomosti v oblasti fashion fotografie, jak teoretické, tak praktické
- správně zvolit techniku vzhledem k vymyšlené scéně
- pochopit míchání denního a zábleskového světla
- začít přemýšlet o fashion fotografii, s komerčním záměrem, nikoli jako o bezduchém "cvakání"
- naučit se komunikovat s modelem
- pochopit alespoň základy vizáže a styling k dannému prostředí
- správně komponovat model do prostředí a vnímat i veškeré aspekty "v pozadí"
- vytvořit snímek, který bude odpovídat pravidlům fashion fotografie
- naučit se vnímat fotografování i z pohledu modelky

workshop exteriér

Lektoři vyučující na našich workshopech mají bohaté pedagogické zkušenosti i ze zahraničních workshopů a jsou ochotni poodhalit i drobná profesionální tajemství, která na podobných akcích zůstávají skryta.

Doporučené vybavení: Vlastní DSLR, objektiv(y) v rozsahu 17–85 mm, ND filtr (4×, 8×), odrazné desky. Neváhejte a přihlaste se na toto jedinečné téma workshopu. Těšíme se na Vás s celým realizačním týmem.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu termínu v případě nepříznivého počasí.

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty