BANNED IP ADDRESS - 10.34.0.2

Archiv workshopů

Beauty make-up

Beauty make-up

beauty makeuptermín Brno: 25. 10. 2015, čas: 11:00 - 17:00 - volná místa 
Cena kurzu: 2 500 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz
Počet účastníků: max. 6 osob

Účastník kurzu obdrží certifikát

Místo konání Brno: ateliér MŠF - odkazINGLOT - kosmetika


Spolupracujeme s distributorem 


profesionální kosmetika INGLOT


"Fotomake-up neznamená maska, fotomake-up neznamená nepřirozenost, fotomake-up je dokonalá kombinace perfektně krycích produktů s vysokou pigmentací a jemnosti HD produktů. Přirozený, projasněný základ je úspěchem dokonalého make-upu, barvičky již dotvoří pocit z výsledku - melancholie, romantika, nevinnost. Ukažte, že i make- up může vyvolávat pocity."                                   Ing. Vendula Lukesová

Pro koho je kurz určen? 
Kurz je určen pro mírně pokročilé vizážisty, které vědí k čemu jaké produkty slouží a dále pak pro všechny milovníky barev a čistého make-upu. Hlavním cílem kurzu je naučit účastníky přemýšlet o kráse make-upu od jejího základu - připravená pleť včetně vhodného projasnění a hydratace, dokonalá korekce a přirozený make-up včetně pravidel highlight. Přináší nové poznatky v docílení hladkého efektu bez postprocesu v editorech.

Make-up bude ctít tolik oblíbený styl fotografií na denním světle, a proto je vhodný i pro Vaši soukromou dokumentaci Vašich prací. Líčení je koordinací dopředu promyšleného postupu. Po nanesení perfektně krycího make-upu s efektem fluidu přejdeme na oči, kterým dodáme jen a pouze barvičky - černá a hnědá je u nás zakázaná :-) Budeme se snažit, aby jsme se naučili pracovat s technikou barevné typologie a skládání barev. Zvládnete perfektní techniku stínování barev a pigmentů. Pro inspiraci budou na místě k dispozici doplňky do vlasů, šperky a květiny, které se nejčastěji stávájí předlohou pro tvorbu.

Účastníci se naučí i pracovat s barevnými rtěnkami a technikami barvení řas, rtů a obočí produkty, které poskytuje vizážistický kufřík. Každý dostane prostor i k úpravě vlasů modelek pro dotvoření finálního looku.

kurz beauty makeup

Kurz je rozdělen do teoretické a praktické části, která je prolnuta ukázkou lektorky. Celá výuka probíhá v plně vybaveném vizážistickém a fotografickém ateliéru za přítomnosti krásných modelek. Součástí kurzu je i následné fotografování Vašich prací za použití denního světla pro docílení snového a přirozeně jemného efektu s kontrastními barvami. Rozšiřte si portfólio o zajímavé fotografie.

Co se absolvent naučí? 
- péče o pleť 
- příprava a technika projasnění již v samotném základu 
- nové produkty a triky pro lesklý make-up 
- super krycí make-up s puncem fluidu 
- snoubení čistoty a barev 
- perfektní práce s barvami, typologie a techniky stínování 
- vlasové kreace rychlé a efektní 
- vnímat světlo dopadající na tvář při líčení i při fotografování 
- účastník pozná jak pracovat s modelkou a líčením pro dokumentaci výsledku mobilem

kurz beauty makeup


Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty