Archiv workshopů

AKT, glamour & fashion

Pro obrovský zájem vypisujeme již jedenácté opakování tohoto exkluzivního workshopu, s modelkami  Suicide Girl Carol a Playmate Dominikou.

Workshop je vhodný pro fotografy, kteří našli své zalíbení v aktu, glamouru a módy. A to jak pro začátečníky, tak pro fotografy, kteří se těmto směrům věnují již delší dobu. Klade si za cíl zdokonalit Vaši techniku ve fotografování jak se studiovými zábleskovými světly a širokou škálou jejich příslušenství, tak s oblíbenými trvalými světly daylight. To vše je podpořeno faktem, že workshop se koná v plně vybaveném profesionálním ateliéru PHOTON EUROPE. Workshop je zaměřen především na vlastní focení, důraz je kladen na to, aby každý účastník workshopu měl dostatek prostoru pro vlastní fotografování a realizaci svých nápadů. Proto je maximální počet účastníků pro tento workshop omezen na pouhých šest osob.

Playmate Dominika

   Probereme si jednotlivé způsoby svícení a naučíme se v závislosti na požadovaném charakteru výsledných fotografií volit správné příslušenství k jejich dosažení. Začínat budeme s fotografováním módní fotografie s použitím beauty disch i softboxů a Daylight. Při práci budou učastníci rozděleni do dvou skupinek po třech fotografech. O styling se postará zkušená vizážistka a hair-stylistka.


 

Suicide Girl Carol

  Po krátké přestávce se pak bude pokračovat s fotografováním glamouru a aktu. K dispozici budou dvě modelky.

   Se zábleskovými světly se mimo jiné bude fotit klasický akt na černém pozadí.


Vyzkoušíme si také práci s oblíbenými daylight, fotografovat se bude až do konce workshopu.Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty