PhotonEurope
Zpět k nakupování

Video workshopy

Základní ovládání DSLR Nikon

Objednat video workshop
Cena:990.00 Kč

Základní ovládání DSLR NikonPopis
Pracujete s digitální zrcadlovkou NIKON? Nebo si některý z Nikonů chcete pořídit? Pak vám mohu doporučit právě tento videokurz. Podíváme se společně, jak z Nikonů dostat to nejlepší, co nám mohou nabídnout. Zaměříme se na praktické použití v různých situacích. Podíváme se i na doplňky výbavy. Prozradím vám, co mi pomáhá v mé praxi. A také vám poradím, co si kupovat nemusíte a tím ušetříte své peníze.

Co Vás čeká
Digitální zrcadlovka patří základnímu vybavení současného profesionálního fotografa. Také mnoho amatérských fotografů volí DSLR jako svůj hlavní fotopřístroj. Zrcadlovky Nikon patří k absolutním špičkám ve své kategorii. V kurzu vám předvedu, jak svůj Nikon používám při své práci. Vysvětlím vám, a ukážu na příkladech co, kde a jak je potřeba nastavit, aby byl výsledek přesně takový, jaký očekáváte. Vysvětlím vám: jak si nastavit vyvážení bílé jaký zvolit režim zaostřování K čemu jsou různé expoziční programy (PASM) Jak je to s korekcemi expozice Proč a kdy ukládat snímky ve formátu RAW(NEF) a kdy jpg
Vysvětlím vám co je to „crop faktor“ a že to není žádná věda Budeme se věnovat i objektivům a externím bleskům Zastavíme se také u ergonomie a správného držení přístroje. Vše bude podloženo mou praxí, s fotopřístroji Nikon pracuji už více než 20 let. Velký prostor věnuji vašim dotazům. Zakupte si osobní účast a získejte možnost konzultovat své dotazy osobně a vyzkoušet si focení na přítomné modelce. Navíc získáte i videozáznam a můžete si své znalosti v budoucnu kdykoliv osvěžit.

Jak to bude vypadat?
Na praktických příkladech si postupně ukážeme a vysvětlíme základní funkce a jejich správné nastavení. Ukážeme si jaké objektivy jsou vhodné pro různé fotografické úkoly. Předvedu jaké doplňky vybavení se mi osvědčily a proto je používám ve své praxi. velký prostor nechám pro dotazy a diskuzi Pro koho je kurz určen Kurz je pro všechny, které zajímá práce s DSLR. Přestože se budu zabývat prací s přístroji Nikon, mnoho informací má univerzální platnost a tak se v kurzu dozví mnoho zajímavých věcí i majitelé jiných značek. Nebude se jednat o „srovnávací test“ ani o PR předvádění značky Nikon. Pochválím Nikon tam, kde mě pomáhá v práci, ale nezatajím ani to, co mi práci ztěžuje.

Lektor: Eduard Jahelka
Ukázka: https://youtu.be/PcD-NSaeHLg?list=PLyDAoilqvwhajRDwd9rUwNjMgUZq8UVt5

Náhled workshopu:

Objednat

Jméno, přijmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
Mobil
E-mail
Poznámka
součet pět a dva je (číslem)
Souhlasím se zařazením mé e-mailové adresy do seznamu odběratelů informací a novinek o WORKSHOPECH a sortimentu PHOTON EUROPE.
 

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty