PhotonEurope
Zpět k nakupování

Video workshopy

Práce se studiovým světlem

Objednat video workshop
Cena:990.00 Kč

Práce se studiovým světlemPopis
Rádi byste začali pracovat v ateliéru hned a kvalitně, případně si zařizujete vlastní ateliér a potřebujete poradit s vybavením a jeho parametry, které by vám sloužilo a neutráceli jste za něj zbytečné peníze? Prostě zjistěte, jaké možnosti vám světlo ve fotografii nabízí.

Cíl kurzu:
Cílem kurzu je naučit se nasvítit a správně exponovat základní fotografické scény. Je kladen důraz zejména na produktovou a portrétní fotografii, ale dozvíte se i o svícení architektury, interiérů, krajiny a dalších námětů. Získáte take znalosti, které můžete zúročit, budete-li si studiová světla teprve kupovat. Po absolvování byste měli být schopni samostatně realizovat běžné světelné kompozice a zbytek záleží už jen na Vašich tvůrčích záměrech.

Komu je kurz určen:
Kurz je určen začínajícím i pokročilým amatérským fotografům,kteří chtějí poznat zákonitosti práce se světlem a přivést tak své představy do zdařilé podoby. Kurz je také určet těm fotografům či fotografkám, kteří mají zájem začít pracovat se studiovými světly a chtěji si ověřit v praxi, k čemu jim bude toto vybavení dobré a získají znalosti, jak jej využívat.

Potřebné vybavení: Na tento kurz si vezměte svůj DSLR digitální fotoaparát. Poznámka: Vzhledem k osobní povaze pořizovaných snímků slouží fotografie pouze ke studijním účelům frekventantů a je zakázáno je jakkoliv dále šířit. V případě zájmu může lektor a modelka udělit souhlas k využití do portfolia autora. Kurz nevyžaduje znalost exponometrie či práce v ateliéru. Očekávána je schopnost ovládat základní funkce svého fotoaparátu.

Tento workshop zatím nemá náhled...

Objednat

Jméno, přijmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
Mobil
E-mail
Poznámka
součet pět a dva je (číslem)
Souhlasím se zařazením mé e-mailové adresy do seznamu odběratelů informací a novinek o WORKSHOPECH a sortimentu PHOTON EUROPE.
 

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty