PhotonEurope
Zpět k nakupování

Video workshopy

Portrét ve fotografii pro začátečníky

Objednat video workshop
Cena:891.00 Kč

Portrét ve fotografii pro začátečníkyPopis
Přejete si naučit se vyborně fotit lidský portrét, ať jsou to modelky či vlastní přátele? Pravě tenhle kurz Vam v tom pomůže! Dozvíte se nejdůležitější profesionální základy fotografování v atelieru. Ponořte se do hry světla a stínů a naučte si jejich nejefektivnějšímu využití v portrétní fotografii.


Co Vás čeká
Člověk před objektivem Fotografie lidí je jednou z divácky nejvíce vyhledávaných a oceňovaných fotografických disciplín. V tomto online fotografickém kurzu se budeme věnovat ateliérovému portrétu, respektive jeho úplným začátkům.


Obsah kurzu
Kurz si klade za cíl poskytnout začínajícím fotografům kompletní informace a ukázky z praxe v portrétní fotografie. Osnova kurzu Hodina základní teorie na úvod základní technické dovednosti v portrétní fotografii. Jak co nejefektivněji využívat zařízení fotoateliéru. Jak zúročit své snažení v co nejdokonalejší výsledek. Praktické ukázky z praxe. Podíváte se jak staví scénu profesionál. Lektor v ní ukáže focení na naší modelce. Naučíte se, a to doslova, malovat světlem Využití nejznámějších světelných scén a jejich modifikací pro konkrétní účely. Komunikace a práce s modelem.


Pro koho je kurz určen
Kurz je určen každému, kdo stojí na začátku svého fotografického tvoření a zatím má víc otázek než odpovědí na ně. Co je čas a clona tušíte, možná i dobře víte, ale jak a čím nasvítit portrét, to by jste se rádi naučili na mnoha konkrétních příkladech. A to včetně dejme tomu toho, jak dosáhnout dobré pleťové barvy, jak zacházet s hloubkou ostrosti, jak formovat tvar obličeje a postavy pomocí světla a správného úhlu pohledu a spoustu dalšího z oboru ateliérové portrétní fotografie. Přihlaste se! O své zkušenosti se s Vámi rád podělím.


Pro koho kurz není určen
Pro ty kdo neumí pracovat se svým fotoaparátem (nastavit čas a clonu v manuálním režimu, vyvážit bílou). Pro ty jsou určeny základní kurzy ovládání fotoaparátu Canon nebo Nikon.


Lektor: Karel Pobříslo


Ukázka: https://youtu.be/g9eHBDQG5Pk?list=PLyDAoilqvwhYDJdrvyM3yhodLmpKHJZHf

Náhled workshopu:

Objednat

Jméno, přijmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
Mobil
E-mail
Poznámka
součet pět a dva je (číslem)
Souhlasím se zařazením mé e-mailové adresy do seznamu odběratelů informací a novinek o WORKSHOPECH a sortimentu PHOTON EUROPE.
 

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty