Aktuální workshopy

High Class Workshop

PUNK ART - JÁN HRONSKÝ

Rezervovat místo na workshopu
Termín:13. 4. 2018 - 19:00
14. 4. 2018 - 19:00
Místo:Štěchovice (30km od Prahy)
Lektoři:Ján Hronský (www)
Petr Kuchař (www)
Cena:4900 Kč
Maximální počet účastníků:16
Obsazeno:NE

  Do tajů vzniku provokativních PUNK ART fotografií vás zasvětí ve stylovém prostředí motorkářského baru přední slovenský fotograf, Ján Hronský, který se jako jeden z mála našich fotografů může pochlubit tím, že jeho fotografie publikuje i prestižní. nakladetelstvím Taschen


    Workshop bude zahájen již v pátek podvečerní teoretickou částí od 19:00 (doporučujeme přijet o něco dříve, cca. 17-18:00, aby jste se stihli v klidu ubytovat, povečeřet atd. ...) . Úvodem si krátce probereme základy použití studiových světel (lektor: Petr Kuchař). Tato část bude zaměřena hlavně na účastníky, kteří mají menší, nebo žádné zkušenosti s použitím studiových trvalých a zábleskových světel. Dále budeme pokračovat hlavním programem, kde se od Jána Hronského dozvíte jak PUNK ART-ový styl fotografií vzniká, jak správně pracovat s modelem pro vytvoření provokativních kompozic a další potřebné dovednosti - tedy vše, co si druhý den při fotografování sami v praxi vyzkoušíte. Tato prezentace na diaprojektoru bude doplněna o ukázky a rozbor tématicky zaměřených fotografií. Pokud budete mít zájem o rozbor svých vlastních fotografií, tak je nahrajte na flash disk, a lektor je s Vámi rozebere. Dále budeme pokračovat formou neformální besedy s autorem. ...

 


 
    V sobotu po snídani (hodinu si upřesníme v pátek večer) začneme  praktickou ukázkou práce ze studiovými světly. Zaměříme se především na rozdíly při použití různého přísušenství pro tvarování světla (softbox, stripbox, beauty disch, voština, komínek...) a naučíme se nejvhodnější způsoby použití příslušenství tak, aby byl výsledek nasvícení požadované scény nejoptimálnější.

   Pak se rozdělíme do skupinek na jednotlivé stage a pod vedením Jána Hronského se pustíme do fotografování, v prostorách Moto-baru, ve stylově zařízených pokojích a v případě příznivého počasí možná i venku, které bude s pauzou na oběd pokračovat do 18:00. Modelek bude dostek (cca. v poměru 3 fotografové na jednu modelku).

Takhle vypadá Moto-bar ve kterém budeme fotit:

  Od 18:00 proběhne ještě společné vyhodnocení a beseda s lektorem, v případě zájmu můžete s lektorem prodiskutovat výběr fotografií pořízený během workshopu. Kdo bude mít zájem posedět a podebatovat déle, může zůstat ještě na jednu noc (nutno předem rezervovat a připlatit ubytování - případně pište do poznámky v objednávce).

 


Co se na workshopu naučíte:
- jak nejlépe přizpůsobit světlo atmosféře interiéru
- jak kombinovat zábleskové světla s denním světlem
- kdy použít tvrdé a kdy naopak měkké světlo
- jak používat daylight
- jak si při fotografování vystačit pouze s jedním světelným zdrojemPROGRAM:
Pátek 13.4.
14:00 - 18:00 dojezd  a ubytování
19:00 - 20:00 - základy použití studiových světel
20:00 - 22:00 - jak se fotí Punk Art

Sobota 14.4.
08:00 - 10:00 Snídaně
10:00 - 11:00 práce ze studiovými světly
11:00 - 14:00 Fotofrafování spojené s výkladem (účastníci se střídají na několika stanovištích)
14:00 - 15:00 Oběd
15:00 - 18:00 Fotofrafování spojené s výkladem (účastníci se střídají na několika stanovištích)
18:00 - 19:00 Závěrečná beseda, prohlížení a hodnocení fotografií s workshopu
19:00 -  xx:xx Neformální pokračování pro ty, co zůstanou do neděle


V ceně 1x nocleh + 1x snídaně

Lokace se nachází ve Štěchovicích (30km od Prahy směrem na Slapy), vynikající autobusové spojení ze Smíchovského nádraží. Přesná adresa: Brunšov 186, Hradištko.

 


 

 
 

Objednat

Jméno, přijmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
Mobil
E-mail
Poznámka
součet pět a dva je (číslem)
Souhlasím se zařazením mé e-mailové adresy do seznamu odběratelů informací a novinek o WORKSHOPECH a sortimentu PHOTON EUROPE.
 

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty