Aktuální workshopy

Glamour v exteriéru (daylight i doplňkové svícení)

Rezervovat místo na workshopu
Termín:11. 5. 2019
13:00 - 18:00
Místo:Brno - Líšeň
Lektor:Igor Adler
Cena:2990 Kč
Maximální počet účastníků:10
Obsazeno:NE
 

Glamour v exteriéru (daylight i doplňkové svícení)

glamour workshoptermín: 11.5. 2019, čas: 13:00 - 18:00

Místo konání Brno-Líšeň: 10 minut od ateliéru 
Lektor: Igor Adler
Cena kurzu: 2 990 Kč objednat (darujte kurz - dárkový poukaz
Kurz je koncipován pro 6 - 10 fotografů a 2 - 3 modelky.

Toužíte zachytit ženské kouzlo tak, aby stále bylo skryto tzv."secret" čili tajemství. Glamour je specifická a velmi atraktivní část fotografie, která je mnohokrát mylně spojovaná s modelingovou fotografií. 
Společně poznejme ženskou krásu v nevšední přírodě starého lomu s jezírky, rákosím a skalní kulisou. Časový harmonogram workshopu je přizpůsoben až do večerních hodin s ohledem na různé druhy světla.

V čem je tento workshop vyjímečný? 
Ukážeme Vám jak správně rozmístit světla a jaký typ svícení je vhodný. Kdy použít záblesk a kdy se to nehodí, včetně ukázek a vysvětlení rozdílu v modelaci světlem. Už nebudete muset experimentovat, naučíte se svítit záblesky i využívat daylight světlo jako profesionálové. Vaše fotografie už nebudou dílem náhody a scénu si nasvítíte a vytvoříte podle vlastního záměru.

 

Technicky se naučíte několik druhů svícení, které „fungují“ vždy a všude. Na workshopu učíme jednoduché techniky využití s dostupným světlem, tak i pokročilé techniky svícení se záblesky včetně posledních novinek. Prozradíme vám i několik profesionálních triků a drobností, které vám (někdy i dramaticky) usnadní práci.

Workshop je koncipován do lektorské části, kde Vám bude pod odborným dohledem vytvořeno několik scén, na kterých se naučíte vše, včetně komunikace s modelkou. V druhé části budeme pracovat v samostatných skupinkách podle instrukcí a s pomocí lektora. Fotografové, kteří nevlastní světelný park či nemají možnost fotografovat se světly v exteriéru, mají jedinečnou možnost obohatit své portfolio o profesionální snímky. A to není vše! Podstatnou dobu s námi budou trávit modelky, které Vám předají své zkušenosti a pomůžou Vám s pochopením póz.

glamour workshop

glamour workshop

workshop

 

Objednat

Jméno, přijmení
Ulice a č.p.
Město
PSČ
Mobil
E-mail
Poznámka
součet pět a dva je (číslem)
Souhlasím se zařazením mé e-mailové adresy do seznamu odběratelů informací a novinek o WORKSHOPECH a sortimentu PHOTON EUROPE.
 

Workshopy

Facebook

GalerieLighting diagramyČlánkyÚpravy fotografiíWorkshopyAteliérProvozní podmínkyKontakty